Wnuczka byłego prezydenta

Lech Wałęsa pokazał najmłodszą wnuczkę. Prawdziwa ślicznotka, ale ona wyrosła!

2022-12-26 14:18

Wnuczka Lecha Wałęsy, Helenka, przyszła na świat 16 czerwca 2022 roku i wówczas były prezydent RP kolejny raz został dziadkiem. Od razu posypały się liczne gratulacje. Jak dziś wygląda najmłodsza wnuczka Lecha Wałęsy? Pokazał zdjęcie w mediach społecznościowych. Helenka to prawdziwa ślicznotka!

Najmłodsza wnuczka Lecha Wałęsy. Jak teraz wygląda?

- Mała dużo śpi, miała pierwsze badania, wszystko jest w porządku, ma 10 punktów na 10, wszystko standardowo, jesteśmy niesamowicie szczęśliwi! - chwalił się polityk i ojciec Helenki tuż po jej narodzinach.

Sam były prezydent Lech Wałęsa nie krył wzruszenia i radości. Były prezydent cieszył się, że kolejny raz został dziadkiem. Obecnie ma już 14 wnucząt, a najmłodsza z nich, Helenka, ma pół roku.

Lecha Wałęsa pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką

Były prezydent pochwalił się na Facebooku wspólnym zdjęciem z Helenką. Ubrana jest w uroczą czerwoną sukienkę, z kolei Wałęsa ma na sobie charakterystyczną koszulę z napisem "KONSTYTUCJA". Helenka z ciekawością spogląda w obiektyw i pięknie pozuje, stojąc na własnych nóżkach, zapewne jeszcze mało pewnie. Ale dumny dziadek ją podtrzymuje i pomaga stawiać pierwsze kroki. Widać, że Helenka jest oczkiem w głowie dziadka. To prawdziwa ślicznotka. Komentarze pod postem Wałęsy świadczą o tym, że mała Wałęsówna podbiła serca obserwujących konto byłego prezydenta:

  • Piękności małe z dziadkiem 
  • Ślicznotka! Pozdrawiamy, panie prezydencie!
  • Ale jestem podobna do dziadka.
  • Ale dziadek dumny!
  • Wielki i mały Wałęsa razem! bardzo ładnie!

Dodajmy, że Lech Wałęsa ma bardzo liczną rodzinę. Jego żoną od 1969 roku jest Danuta Wałęsa. Były prezydent Polski jest ojcem Bogdana, Sławomira, Przemysława (zmarł w 2017 roku), Jarosława, Magdaleny, Marii Wiktorii i Brygidy. Ma w sumie 14 wnucząt. 

Myślicie, że Helenka jest podobna do znanego dziadka? Dajcie znać w komentarzach!

Sonda
Czy Lech Wałęsa powinien kandydować na prezydenta w nadchodzących wyborach?
Express Biedrzyckiej - Lech Wałęsa: Unię Europejską trzeba zmienić albo powołać nową