Nie można oderwać oczu!

Lwica Lewicy to prawdziwa kocica! Gorące zdjęcia, bikini niewiele zasłania

2023-07-05 13:32

Justyna Klimasara od dawna jest związana z polityką. Zaangażowała się jeszcze jako nastolatka, a dziś jest piękną kobietą o wyrazistych poglądach. Oprócz swoich opinii zamieszcza w sieci zdjęcia, na których pozuje w samym bikini. Od tych zdjęć nie można oderwać oczu! Aż kręci się w głowie.

Justyna Klimasara zaczęła swoją przygodę z polityką już jako 17-latka. Wówczas pełniła funkcję przewodniczącej młodzieżówki SLD w Dzierżoniowie. Do dziś jest aktywna w świecie polityków, a w swoich mediach społecznościowych często przedstawia swoje opinie. Piękna brunetka wywoływała sporo emocji, pisząc między innymi o tym, że jest zwolenniczką obowiązkowych szczepień.

Pochodząca z Dolnego Śląska Justyna Klimasara jednak nie publikuje tylko swoich wypowiedzi, ale także zdjęcia. Trzeba przyznać, że 27-latka wygląda wspaniale! Zwykle pozuje w krótkich spódniczkach lub sukienkach i butach na obcasie, pokazując, że uroda może iść w parze z intelektem. Czasem także pokazuje gorące zdjęcia w bikini. Kostium kąpielowy niewiele zakrywa, pokazując świetną sylwetkę Justyny Klimasary. Ma nogi jak modelka, a do tego pozuje jak prawdziwa kocica! W naszej galerii poniżej możecie obejrzeć zdjęcia z jej Instagrama.

QUIZ: Poznaj polityka po 3 słowach. Ten quiz to pestka!

Pytanie 1 z 10
Którego polityka opisują słowa: wąsy, bigos, szogun
Express Biedrzyckiej Włodzimierz Czarzasty
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany