Marianna Schreiber

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS Marianna Schreiber

Jak się wam podoba?

Marianna Schreiber jako Barbie! „Córka mnie namówiła”

2023-07-24 16:46

Marianna Schreiber stara się być na bieżąco nie tylko z najważniejszymi sprawami politycznymi, ale także najnowszymi trendami w sieci. Nic dziwnego, że dała skusić i uległa trendowi stylizacji na Barbie! Jak wygląda w różowych stylizacjach?

Marianna Schreiber nie tylko otwarcie komentuje poczynania polityków, ale też pokazuje, jak spędza czas czy chwali się swoimi stylizacjami. Ostatnio zaś uległa namowom swojej córki i postanowiła zabawić się w Barbie! Premiera filmu o słynnej lalce sprawiła, że wiele celebrytów postanowiło pokazać w stylizacjach inspirowanych właśnie estetyką tego dzieła.

Teraz do tego grona dołączyła Marianna Schreiber, która pochwaliła się zdjęciami niczym z domku dla lalek! - Pamiętam, gdy bawiłam się Barbie ze swoimi siostrami. Nasze lalki zawsze zakładały rodziny, były szczęśliwe. Oczywiście, zawsze miały to, czego chciały, czyli duże domy z klocków, ręcznie szyte przez nas ubranka i kilkoro dzieci! – napisała.

Nagrała nawet filmik, na którym wspólnie z córką przebierają się niczym laleczki. - Córka namówiła mnie na tę zabawę, a ja dla niej wszystko! Zaraz pokażę Wam nasze wspólne nagranie. Tak, niektórzy z Was powiedzą, że jestem dziecinna - ale przyznam to bez większego „ale”. Jestem, bo w każdym z nas jest trochę dziecka, w życiu trzeba się dużo uśmiechać i przekazywać ten pozytyw swoim dzieciom! Jestem przyjaciółką mojej córki i to dla mnie ogromny zaszczyt! – stwierdziła w poście na Instagramie.

Widać, że Marianna Schreiber spędziła z córką piękne, pełne śmiechu chwile! Do tego trzeba przyznać, że w różu wyjątkowo jej do twarzy.

Sonda
Oglądałeś film "Barbie"?
Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany