Marianna Schreiber

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS Marianna Schreiber

SEKRETY FIGURY

Marianna Schreiber ujawniła, ile waży i jaki ma wzrost. Opowiedziała też o diecie

2022-07-25 13:47

Marianna Schreiber w zeszłym roku próbowała swoich sił w programie "Top Model". Nic dziwnego, w końcu może pochwalić się znakomitą figurą, niczym prawdziwa modelka. Fani Schreiber zastanawiają się czy jej wygląda to zasługa diety czy może genów. Twórczyni partii "Mam dość 2023" postanowiła odpowiedzieć na to pytanie. Dodatkowo ujawniła, ile ważny i jaki ma wzrost.

Marianna Schreiber stała się znana za sprawą "Top Model"

Marianna Schreiber dała się poznać jako uczestniczka programu "Top Model". W zeszły roku zgłosiła się ona do programu, co wywołało spore poruszenie, przede wszystkim dlatego, że prywatnie Schreiber to żona ministra z PiS Łukasza Schreibera. Chociaż nie doszła do dalszych etapu programu, to zaczęła być bardzo rozpoznawalna, a w końcu podjęła decyzję, by zacząć działać politycznie. Marianna Schreiber chciałaby zawalczyć o to, by dostać się do Sejmu i zmieniać polską politykę. Podjęła już pewne kroki do realizacji tych postanowień, ponieważ zaczęła zbierać wokół siebie ludzi i tworzyć partię "Mam tego dość 2023".

Marianna Schreiber ujawniła, ile waży i ile ma wzrostu. Można obliczyć jej BMI

O Schreiber cały czas jest głośno, a młoda działaczka ma wielu fanów. Ci zadają jej pytania dotyczące spraw politycznych, ale nie tylko. Ostatnio na Instagramie jeden z użytkowników zadał Schreiber pytanie, czy jej szczupły wygląd to efekt diety czy raczej genów. Marianna Schreiber wprost odpowiedziała, przy okazji ujawniając ile waży i ile ma wzrostu:

- Wiele lat trenowałam sport. Kiedy skończyłam ze sportem, zostały mi sporadyczne treningi, czasem siłowania. Wtedy (przed ciążą jeszcze) ważyłam około 67 kg przy wzroście 176 cm, byłam mocno wysportowana. W ciąży  (2015 rok) przytyłam około 6 kg. Teraz ważę 51 kg. Dwa lata temu dość mocno się odchudzałam. Czyniłam to niestety nieumiejętnie i miałam wówczas problemy: bolał mnie mocno brzuch itp. Skorzystałam z jednorazowej wizyty u dietetyka, aby się dowiedzieć, jak jeść to, co lubię i utrzymać wagę, a jednocześnie dbać o zdrowie i mieć siłę przy tym na aktywność - opisała.

Jaką dietę stosuje Marianna Schreiber, by wyglądać jak modelka?

Jak dodała Marianna Schreiber dzisiaj je wszystko co lubi, a omija jedynie fast foody i słodycze. Do tego spęcza czas aktywnie: spaceruje, pływa, jeździ na rolkach. Przyznała też, że jeśli chodzi o geny, to obie jej siostry są szczupłe i w jej rodzinie nie ma skłonności do tycia.

Sonda
Zagłosowałbyś na partię "Mam dość" Marianny Schreiber?
Marianna Schreiber robi z piłką cuda na boisku
Nasi Partnerzy polecają