Zasłużyła?

Marianna Schreiber złożyła przysięgę wojskową i wróciła do domu. Tak ją powitano

2023-03-18 22:35

Marianna Schreiber dokonała nie lada wyczynu – ukończyła swoją służbę wojskową. Wielkim zakończeniem było złożenie uroczystej przysięgi. Podniosła chwila napawała żonę ministra PiS dumą, a w domu czekała na nią niespodzianka.

Marianna Schreiber wielu zaskoczyła, gdy postanowiła odbyć służbę wojskową. Swój pobyt relacjonowała  na bieżąco w mediach społecznościowych. Choć początkowo było jej ciężko, w końcu zaczęła czerpać przyjemność ze szkolenia, a jej podejście bardzo się zmieniło. Udało jej się wytrwać do końca, w końcu złożyła uroczystą przysięgę wojskową. Najpierw wraz z innymi żołnierzami przemaszerowała przed zebranymi, a potem wygłosiła słowa przysięgi. - Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg – napisała na Instagramie. Dzięki temu Marianna Schreiber oficjalnie została żołnierzem RP. Całą uroczystość obserwowała jej córeczka.

Marianna Schreiber pokazała też, co czekało na nią w domu. Po powrocie zastała wielki bukiet żółtych tulipanów i tort z mnóstwem śmietany i truskawkami. Teraz w końcu będzie miała czas, żeby nacieszyć się córką i nieco odpocząć!

Sonda
Lubisz Mariannę Schreiber?
Express Biedrzyckiej - Dariusz JOŃSKI i Michał SZCZERBA
Listen on Spreaker.