Mateusz Morawiecki

i

Autor: ART SERVICE Mateusz Morawiecki

Kto by się spodziewał?

Mateusz Morawiecki pochwalił się nieznanym talentem! „Przez 40 lat nie zrezygnowałem”

2023-06-01 18:13

Premier Mateusz Morawiecki najczęściej pokazuje się od poważnej strony. Podczas wystąpień czy spotkań z innymi politykami nie mówi o swoim życiu prywatnym, postanowił jednak zrobić wyjątek z okazji Dnia Dziecka. Zdradził też, jaki talent pielęgnuje w sobie od małego!

Mateusz Morawiecki dziś jest przede wszystkim kojarzony z odpowiedzialną funkcją, jaką pełni. Mało kto wie jednak, że premier skrywa talent muzyczny! Jak się okazuje, już w dzieciństwie uczył się grać na gitarze akustycznej. Pokazał nawet zdjęcie z dzieciństwa z instrumentem. Przy okazji złożył też wszystkim życzenia z okazji Dnia Dziecka.

- W Dzień Dziecka mam dla Was 2 życzenia: dla dzieci - nigdy nie rezygnujcie z marzeń! Dla dorosłych - wspierajcie dzieci w realizacji ich marzeń! Wszystkiego najpiękniejszego Kochani! Niech magia dzieciństwa towarzyszy Wam przez całe życie! P.S. jak widać ja przez 40 lat wciąż nie zrezygnowałem, może kiedyś w końcu dam ten koncert… - napisał szef rządu.

Jak widać Mateusz Morawiecki nadal ma gitarę, choć do tej pory nie chwalił się swoimi muzycznymi zdolnościami. Najwyraźniej wciąż pielęgnuje ten talent w wolnych chwilach. Kto wie, może kiedyś doczekamy się prezentacji umiejętności premiera!

Warto też przypomnieć jedną z wypowiedzi szefa rządu dla nas, kiedy opowiedział o czasach swojej młodości. - To było dzieciństwo w szarej, smutnej Polsce. Ale wspaniałe dzieciństwo! Moje lata dojrzewania przypadły na czas, w którym nad Polską wisiały chmury. Wszystkie w kształcie głowy Jaruzelskiego. To były koszmary mojego pokolenia. Ale mimo to byłem bardzo szczęśliwy. Bo mój dom przepełniony był miłością. A tego nie może pokonać nawet moskiewska dyktatura – zdradził nam.

QUIZ: Poznaj polityka po 3 słowach. Ten quiz to pestka!

Pytanie 1 z 10
Którego polityka opisują słowa: wąsy, bigos, szogun
Borys Budka: Putin jest dumny z PiS