Mateusz Morawiecki z żoną Iwoną

i

Autor: Screen/Fb Mateusz Morawiecki

Premier się relaksuje

Mateusz Morawiecki z żoną odpoczywa nad morzem. Tak się wystroili

2023-08-06 8:58

Premier Mateusz Morawiecki nie może narzekać brak zajęć, zwłaszcza na krótko przed kampanią wyborczą. Postanowił jednak zrobić sobie odrobinę przerwy od codziennych obowiązków i zrelaksować się nad polskim morzem z żoną u boku. Tak odpoczywają.

Mateusz Morawiecki jeszcze niedawno przebywał w Wejherowie w województwie pomorskim, gdzie złożył wizytę w Batalionie Dowodzenia Marynarki Wojennej. Po pracy przyszedł czas na przyjemności! Razem z żoną Iwoną Morawiecką skorzystali z bliskości morza i postanowili wspólnie wypocząć. Premier pochwalił się także zdjęciem z małżonką.

- Pozdrawiamy serdecznie! Dziękujemy za każde słowa wsparcia i życzmy Wam udanych wakacji. Polskie morze jest najlepsze! – napisał szef rządu.

Widać, ze para postanowiła odpocząć w jednej z knajpek. Postawili też na casualny styl. Mateusz Morawiecki założył szarą koszulkę polo i ciemną bluzę, a jego żona wolała pastelowe kolory: zieloną bluzę i jasne spodnie. Widać, ze cieszyli się wspólną chwilą!

W komentarzach zaś zaroiło się od życzeń miłego wypoczynku. „Wszystkiego Najlepszego dla najlepszego premiera, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności dla Was”, „Wspaniałego wypoczynku i dużo cierpliwości”, „Panie Premierze, odpoczynku i proszę koniecznie odwiedzić moje rodzinne Darłowo”, „Udanego wypoczynku. Jest Pan bardzo zapracowanym człowiekiem, dlatego proszę dobrze wypocząć. Należy się Panu reset”, „Szanowny Panie Premierze: udanego wypoczynku i  naładowania baterii do sprawnego rządzenia naszym krajem w tych obecnie trudnych geopolitycznie czasach” – czytamy.

Sonda
Idealny urlop to:
Wieczorny Express - gen. Leon Komornicki