Przemysław Czarnek

i

Autor: Paweł Skraba/SUPER EXPRESS Przemysław Czarnek

Tylko u nas!

Minister Czarnek po raz pierwszy mówi o weselu swojej córki. Szczere słowa

Niedawno minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek z rodziną bawił się na weselu swojej córki. Panna młoda urzekła wszystkich swoją piękną suknią ślubną, a goście byli wyraźnie wzruszeni piękną uroczystością. W rozmowie z nami polityk po raz pierwszy zabrał głos na temat małżeństwa swojej pociechy.

Córka Przemysława Czarnka i jej ukochany stanęli na ślubnym kobiercu w lipcu w kościele św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lublinie. Młoda para zajechała pod świątynię starym autem w ciemnozielonym kolorze, a panna młoda przykuwała uwagę piękną suknią z odsłoniętymi ramionami i zdobieniami z koronki. Do ołtarza odprowadził ją pękający z dumny Przemysław Czarnek. Następnie goście weselni udali się na huczną zabawę w jednym z dworków w Lublinie.

- Proszę wybaczyć, ale nie udzielałem i nie udzielam żadnych informacji na temat prywatnego życia moich dzieci, nowego zięcia, ich nowej, pięknej rodziny – powiedział nam minister edukacji.

Przemysław Czarnek zdradził jednak, że był w tym szczególnym dniu bardzo szczęśliwy, a wesele było pełne świetnej zabawy wszystkich gości.

- Osobiście mogę powiedzieć, że czułem wraz moją żoną na raz i szczęście, i radość, i dumę. Przede wszystkim na ślubie. Ale także na weselu, któremu towarzyszyła wspaniała, radosna zabawa wszystkich gości – dodał. Teraz świeżo upieczona młoda para na pewno cieszy się swoim szczęściem!

Sonda
Jaki jest "idealny" wiek na ślub?
Wieczorny Express - Jan Emil Młynarski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany