Monika Miller i Leszek Miller

i

Autor: Instagram Monika Miller i Leszek Miller

WOW

Monika Miller bez spodni! Dziadek Leszek aż zareagował

2022-08-18 13:46

Monika Miller świętowała ostatnio 27. urodziny. Celebrytkę Polacy poznali dzięki dziadkowi, byłemu premierowi Leszkowi Millerowi, który kilka lat temu pochwalił się jedyną wnuczką. Od tamtej pory minęło sporo czasu, a Monika Miller zdobyła rzeszę fanów. Ostatnio rozgrzała ich zdjęciem bez spodni! Na publikację zareagował nawet dziadek.

Wnuczka Leszka Millera, Monika Miller ma artystyczne zacięcie. Jej pasje to modeling, malowanie, ale też śpiewa. Miller ma na swoim koncie kilka piosenek, a do tego ma za sobą także występ w "Tańcu z gwiazdami". Do tego od pewnego czasu dziewczyna gra w serialu "Gliniarze". Jest więc wszechstronnie uzdolniona. Młoda gwiazda ma wielu fanów, którzy śledzą jej poczynania w sieci. Monika Miller prowadzi konto na Instagramie i to tam publikuje swoje nowe zdjęcia i filmiki. Ostatnie zdjęcie, jakie dodała wnuczka byłego premiera rozgrzało fanów do czerwoności! Poruszyło nawet jej dziadka, który zdecydował się zareagować.

Leszek Miller ostro o inflacji i PiS-ie

Monika Miller skończyła 27 lat. W sieci pokazała odważne zdjęcie bez spodni

Monika Miller, która niedawno obchodziła 27 urodziny jest przebojową kobietą. Do tego, by nie wstydzić się swego ciała, przeszła długą drogę, czego sama nie ukrywa. Ostatnio pokazała zdjęcie, na którym pozuje ubrana w czarną kurtkę i czerwone majtki: - Jest tak gorąco, że nawet nie wiem czy jest sens zakładać spodnie ??? Zgadzacie się? - napisała dość frywolnie. Pod zdjęciem zaroiło się od komentarzy. Fani komplementowali urodę, ale i poczucie humoru Millerówny.

W efekcie zdjęcie polubiło ponad 3,8 tysiąca osób, w tym dziadek. Leszek Miller także zareagował na zdjęcie wnuczki i "kliknął" serduszko. Nic dziwnego, Leszek Miller świetnie odnajduje się w świecie nowych mediów, prowadzi też własny profil na Instagramie. To z pewnością zasługa wnuczki, bo dziadek i Monika Miller doskonale się ze sobą dogadują i trzymają sztamę!

Sonda
Podobają ci się tatuaże Moniki Miller?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki