Monika Miller eksperymentuje z włosami

i

Autor: Instagram / MONAMI Monika Miller Monika Miller eksperymentuje z włosami

ZDJĘCIA PARY

Monika Miller ma nowego chłopaka! To znany producent muzyczny. Byli razem w Paryżu

2023-01-30 13:50

Monika Miller jest zakochana! Serce jedynej wnuczki byłego premiera Leszka Millera, jest zajęte. Wybrankiem Moniki Miller został artysta o imieniu Pavlo, znany jako P.Young. Chłopak zajmuje się muzyką elektroniczną. To właśnie miłość do muzyki, ale i do mody, połączyła tę dwójkę.

Wnuczka Leszka Millera zakochana

Monika Miller nie ukrywa, jaką ma orientację seksualną. Wiadomo, że wnuczka Leszka Millera jest panseksualna. Co to oznacza? Millerówna już kilka lat temu tłumaczyła: - Zauważyłam, że wygląd drugiej osoby nie jest dla mnie najważniejszy. Bardziej pociąga mnie to, czy ktoś jest ambitny, kreatywny, żywy. Nie spotyka się takich osób codziennie. To mnie pociąga i jest atrakcyjne. Kobiety mnie nie podrywają. A mężczyźni? Trafiam na nieodpowiednie osoby, albo mnie to już nie kręci. Coś ewidentnie jest nie tak. To jest panseksualność - mówiła wówczas w rozmowie z portalem Pomponik.pl. W zeszłym roku Monika Miller została przyłapana na romantycznej schadzce w parku z pewnym chłopakiem. Para nie szczędziła sobie czułości korzystając z uroków okolicy - KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA. Ale tamto uczucie to już przeszłość!

Młoda artystka, bo Monika Miller uwielbia muzykę, ma za sobą występ w "Tańcu z gwiazdami", gra w serialu, przyznała, że ma nową miłość! To przystojny Pavlo, z którym Monika Miller spotyka się od kilku tygodni. Sama przyznała to w czasie instagramowego Q&A. Wyznała, że z ukochanym jest razem od miesiąca. Uczucie między nimi musi być jednak bardzo gorące, bo para ma za sobą uroczy i romantyczny czas w Paryżu! A nikomu nie trzeba tłumaczyć, że Paryż to stolica zakochanych. 

Kim jest nowy chłopak Moniki Miller? To znany muzyk

Monika Miller wyznała na Instagramie, że jej chłopka to Pavlo i pochodzi z Ukriany. Okazało się, że jest to znany muzyk, którego pasją jest muzyka elektroniczna, to producent muzyczny. Podobnie jak wnuczka byłego premiera, chłopak jest modelem. W jednym z wywiadów mówił, że środowisko modelingu jest pełne kreatywnych, pięknych i ciekawych ludzi i jest inspirujące: - Generalnie inspiruje mnie piękno w każdym jego przejawie. Ponadto bycie modelem dało mi możliwość podróżowania po świecie i poznawania różnych kultur i tradycji - opowiadał w rozmowie z djmagbr.com. Niedawno w rozmowie z Plejadą, Monika Miller przyznała, że jej obecny chłopak jest obcokrajowcem: - Chyba pierwszy raz przyprowadzę kogoś z zagranicy, który mówi po polsku, więc to będzie ciekawe - wyznała. 

Zaś w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Millerówna uchyliła rąbka tajemnicy i powiedział, gdzie poznała chłopaka: - Poznaliśmy się poprzez wspólnych znajomych. Już na pierwszym spotkaniu bardzo zaiskrzyło. Drugie spotkanie to była impreza noworoczna, która też wyszła kompletnie przypadkowo i muszę przyznać, że ten Nowy Rok z nim chyba zapamiętam do końca życia. I dodała: - Pavlo pochodzi z Ukrainy, z miasta, które jest dosłownie godzinę od miejsca, w którym ja się urodziłam, czyli Kamieńca Podolskiego. 

NIŻEJ ZOBACZYCIE WSPÓLNE ZDJĘCIA MONIKI MILLER I JEGO CHŁOPAKA. BARDZO DO SIEBIE PASUJĄ!

Sonda
Podobają ci się tatuaże Moniki Miller?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany