ozdobiła sobie intymne miejsce

Monika Miller pochwaliła się nowym tatuażem. Aby go pokazać musiała się wypiąć

2023-01-16 15:04

Monika Miller to jedyna wnuczka Leszka Millera. To, co jest charakterystyczne Millerówny to nie tylko jej piękny uśmiech, ale i to, że dziewczyna uwielbia ozdabiać swoje ciało tatuażami. Właśnie pochwaliła się najnowszym tatuażem. Monika Miller zrobiła go sobie w dość intymnym miejscu. Żeby pokazać ozdobę musiała... nieco zsunąć spodnie.

Monika Miller to ukochana wnuczka Leszka Millera

Monikę Miller Polacy poznali dzięki dziadkowie, Leszkowi Millerowie, który pochwalił się kilka lat temu zdjęciem ukochanej wnuczki. Mimo że dziewczyna jest już dorosła, to nadal jest oczkiem w głowie dziadka. Były premier jest niezwykle dumny w wnuczki. I faktycznie ma z czego, Millerówna doskonale radzi sobie w show-biznesie. Gra w serialu, realizuje się muzycznie, ale też jako modelka. Rozwija też swoje pasje. Ma za sobą występ w "Tańcu z gwiazdami", warto przypomnieć, że w tanecznym show zatańczyła też z dziadkiem. Zresztą o Monice Miller jest głośno nie tylko ze względu na jej pasje i działalności, ale też z powodu jej tatuaży i metamorfoz. Dziewczyna lubi eksperymentować z wyglądem, zmienia fryzury, kolory włosów, eksperymentuje z makijażem. Potrafi więc zwrócić na siebie uwagę fanów, którzy uwielbiają ją przede wszystkim za to, jakim jest człowiekiem. 

Monika Miller to też aktywna użytkowniczka Instagrama. Lubi wrzucać tam nowe fotki i dzielić się tym, co akurat u niej słychać. Właśnie pochwaliła się, że zrobiła nowy tatuaż. I to nie byle gdzie, ale w dość intymnym miejscu. Mianowicie tam, gdzie kończą się plecy. Monika Miller zrobiła sobie tatuaż na pośladkach. Jaki wzór wybrała? Postawiła na symetryczny wzór. Nie jest to maleńki tatuaż, ale zajmujący spory kawałek ciała malunek. To już kolejny tatuaż Moniki Miller.

Jakie tatuaże ma Monika Miller? Wnuczka Millera ma wytatuowane kwiaty, wzory, zwierzęta

Dziewczyna ma wytatuowane niemal całe ciało, ma tatuaże kolorowe i czarne, ornamenty, kwiaty i postacie. Np. na dłoni ma kolorową różę, na dekolcie skrzydła, ma też tatuaże przedstawiające koty. Jeden z jej tatuaży jest szczególny, to anioł z datami urodzenia i śmierci jej ojca. 

NIŻEJ ZOBACZYCIE NAJNOWSZY TATUAŻ MONIKI MILLER. BY GO POKAZAĆ, DZIEWCZYNA MUSIAŁA SIĘ WYPIĄĆ: 

Janusz Kowalski pląsa na parkiecie! Z takimi umiejętnościami mógłby podpić "Taniec z gwiazdami"

Ogromny męski organ wytatuowany na plecach syna? 

Posłuchaj, jak zareagowała na to matka młodego słuchacza Eski :)

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki