WOW

Monika Miller pręży się na plaży. Na widok skąpego bikini opada szczęka

2023-07-13 11:42

Monika Miller należy do osób, które lubią się wyrażać poprzez wygląd, a jej stylizacje zawsze zwracają uwagę. Nawet na plaży wnuczka byłego premiera Leszka Millera wie, jak przyciągnąć wzrok! Wybrała zachwycające bikini, którego nie można przegapić.

Monika Miller słynie ze swojego odważnego stylu. Jej znakiem rozpoznawczym są liczne tatuaże, ale także wyrazisty makijaż czy częste zmiany fryzury. Trzeba przyznać, że artystka niczego się nie boi, jeśli chodzi o eksperymentowanie ze swoim wyglądem, a efekty zazwyczaj są świetne! Nie inaczej jest nawet wtedy, gdy wybiera się poleniuchować na plaży.

Ostatnio swoje letnie stylizacje pokazały Kasia Tusk i Marianna Schreiber, z kolei Monika Miller zaprezentowała się w seksownym bikini, w którym opala się na plaży nad Morzem Egejskim w Turcji. Obecnie cieszy się pobytem w Bodrum, gdzie cieszy się zniewalającymi krajobrazami i piękną pogodą.

Na plażę zaś wybrała się w dość skąpym kostiumie kąpielowym w kolorze mocnego różu. Trzeba przyznać, że taki kolor od razu przyciąga uwagę! Do tego dobrała bransoletki, pierścionki i duże okulary przeciwsłoneczne.

To jednak nie wszystko. Na plażę zabrała ze sobą szlafrok w pasującym kolorze ze wzorem w zebrę, frędzlami na rękawach oraz wzorem krzyża ze skrzydłami na plecach. Jak widać Monika Miller nawet na plaży potrafi wyglądać oryginalnie!

Na plaży nie była jednak sama. Na leżaku wylegiwał się z nią rudy kot, który najwyraźniej odpoczywał w cieniu od upału. Znalazł się także pies spragniony pieszczot!

Sonda
Byłeś kiedyś w Turcji?
Express Biedrzyckiej - Robert BIEDROŃ