Zauważyliście?

Monika Olejnik świętuje urodziny! Przez lata bardzo się zmieniła, zwłaszcza figura zwraca uwagę

2023-07-11 13:16

Monika Olejnik nigdy nie zwalnia tempa! Cały czas prowadzi „Kropkę nad i” i „Monika Olejnik. Otwarcie”, gdzie rozmawia z artystami różnych profesji. Do tego często bierze udział w różnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych, a w wolnych chwilach biega. Aż nie do wiary, że kończy 67 lat! Oto, jak się zmieniała przez lata.

Monika Olejnik największą popularność zyskała dzięki prowadzeniu „Kropki nad i” na antenie TVN, gdzie wykazywała się bezkompromisową postawą wobec polityków wszystkich frakcji. Nie stroniła od zadawania trudnych pytań, nacisku czy nawet wchodzenia w słowne sprzeczki ze swoimi rozmówcami.

Szybko także jej znakiem rozpoznawczym stały się długie blond włosy i mocny makijaż. Wkrótce także widzowie musieli się przyzwyczaić do oryginalnych butów czy ekstrawaganckich strojów. Trzeba przyznać, że Monika Olejnik ma nieprzeciętny gust i odważnie zakłada najbardziej nietuzinkowe stylizacje!

Na uwagę zasługuje także szczupła wysportowana sylwetka dziennikarki, którą ta zawdzięcza regularnym ćwiczeniom. Nawet na urlopie znajduje czas na bieganie, a na swoich profilach w mediach społecznościowych często dzieli się swoimi wynikami oraz zachęca wszystkich do aktywności fizycznej.

Przez lata styl Moniki Olejnik się zmieniał, choć niektóre elementy, tak jak blond pukle, były nieodłącznym elementem jej wizerunku. Jedno nie ulega wątpliwości – nadal wygląda świetnie!

Sonda
Czy lubisz Monikę Olejnik?
Express Biedrzyckiej - dr hab. Renata MIEŃKOWSKA-NORKIENE