Jest nagranie

Monika Olejnik tańczy na ulicy z gołym brzuchem. Tego w TVN nie zobaczycie

2023-07-18 8:17

Monika Olejnik słynie z ostrego języka i trudnych pytań, jakie zadaje politykom wszystkich frakcji w „Kropce nad i”. Nagranie, jakie pojawiło się w sieci, pokazuje dziennikarkę w innym świetle. Radośnie tańczy na ulicy z gołym brzuchem. Co za widok!

Monika Olejnik z zapałem śledzi nie tylko najważniejsze wydarzenia związane z polityką, ale też sztuką czy sportem. Od lat kibicuje wszystkim polskim drużynom czy zawodnikom, którzy startują we wszelkich rywalizacjach. Sama zresztą także ćwiczy, regularnie biega czy jeździ na nartach. Ostatnio ucieszona sukcesem tenisisty Carlosa Alcaraza umieściła post w mediach społecznościowych.

- Taniec radości po sukcesie Carlosa Alcaraza. Ale były emocje, nie zapomnę tak pięknego finału Wimbledonu. Właściciel restauracji był za Novakiem Djokoviciem, a ja za Hiszpanem. Potem razem z przyjaciółmi świętowaliśmy – napisała.

Dodała także nagranie, na którym widać, jak Monika Olejnik w wiązanej pod biustem różowej koszuli i spódnicy-biodrówce radośnie pląsa i skacze po ulicy. Strój całkowicie odsłaniał jej brzuch. Widać po nim, że dziennikarka uwielbia aktywność fizyczną dzięki widocznym mięśniom! Aż trudno uwierzyć, że jest już babcią, bo figury niejedna osoba może jej pozazdrościć. Takiej Moniki Olejnik nie można zobaczyć na antenie TVN!

Quiz. Który prezydent to powiedział? Pierwsze pytanie to łatwizna! Poradzisz sobie z resztą?

Pytanie 1 z 12
Który prezydent to powiedział?: "Ja panu mogę nogę podać"
Express Biedrzyckiej - Marcin KIERWIŃSKI