Skomplikowana sprawa

Monika Olejnik źle założyła sukienkę! Włożyła nogę nie w tę dziurę

2023-05-24 16:41

Monika Olejnik jest powszechnienie znana nie tylko ze swojego ciętego języka i bezlitosnego maglowania polityków w „Kropce nad i”, ale także ze swojego odważnego stylu. Dziennikarka lubi się prezentować w niekonwencjonalnych strojach, ta sukienka jednak ją przerosła! Gwiazda TVN włożyła nogę w złą dziurę.

Monika Olejnik często prezentuje się w strojach, na jakie inne kobiety mogłyby się nie odważyć, jak chociażby jej kreacja z Cannes o dekolcie do pasa. Do tego dziennikarka lubi dobierać kosztowne dodatki, jak okulary czy torebki od marek światowej sławy. Można śmiało założyć, że gwiazda TVN szczególnie lubi nietypowe stroje. Jak się okazało, niektóre z nich są tak wymyślne, że trudno jer poprawnie założyć.

Może o tym świadczyć sukienka ze starej kolekcji H&M, w której Monika Olejnik zaprezentowała się na Instagramie. Długa sukienka zwraca uwagę abstrakcyjnym wzorem w żywych kolorach czerwieni, żółci i zieleni. Na wysokości kolana zaś znajduje się dziura z ozdobnymi brzegami. Dziennikarka najwyraźniej potraktowała ją jako element ozdobny, a to błąd! Modelki marki podczas prezentowania tego modelu miały nogę włożoną właśnie w tę dziurę, uzyskując asymetryczny i nietypowy efekt z odsłoniętą łydką.

Czyżby Monika Olejnik się pomyliła i włożyła nogę w złą dziurę? Raczej postawiła na bardziej tradycyjny sposób noszenia sukienek, bez zbytniej ekstrawagancji. Na szczęście obie wersje wyglądają dobrze!

Quiz o Jolancie Kwaśniewskiej. Jak dobrze znasz byłą pierwszą damę?

Pytanie 1 z 15
Ile dzieci ma Jolanta Kwaśniewska?
Jolanta Kwaśniewska na starych zdjęciach
Express Biedrzyckiej - Jan PIEKŁO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany