Mateusz Morawiecki, 2023r.

i

Autor: Art Service/Super Express Mateusz Morawiecki, 2023r.

Będzie się działo!

Niesamowite, na co zdecydował się Mateusz Morawiecki! Wielu skorzysta z okazji

2023-07-04 15:04

Premier Mateusz Morawiecki bardzo często zabiera głos na temat najważniejszych wydarzeń czy decyzji, jednak mimo to Polacy mogą mieć sporo pytań do szefa rządu. Będą mieć dobrą okazję, by rozwiać swoje wątpliwości! Niebawem premier będzie odpowiadał na pytania zadane przez rodaków.

Mateusz Morawiecki nie może narzekać na brak zajęć. Niemal nieustannie jest w rozjazdach, a do tego jest aktywny w mediach społecznościowych. Mimo to postanowił znaleźć chwilę, by na żywo porozmawiać z każdym Polakiem. Szef rządu będzie także odpowiadał na pytania.

- Dla rządu Prawa i Sprawiedliwości najważniejsze jest bezpieczeństwo. W każdym wymiarze. Bezpieczeństwo polskich rodzin - opracowaliśmy i błyskawicznie wprowadziliśmy program „Bezpieczny Kredyt 2 proc.”. Bezpieczeństwo polskich granic - mówimy stanowcze NIE przymusowym opłatom, wymuszonej relokacji i nielegalnej imigracji - napisał premier na Facebooku.

Zapowiedział także, że już w środę 5 lipca o godzinie 18:00 wystartuje live, podczas którego odbędzie się Q&A, czyli sesja pytań i odpowiedzi. Na pewno znajdzie się wielu chętnych, by zadać pytanie Mateuszowi Morawieckiemu! Warto jednak pamiętać o kulturze osobistej, bowiem można założyć, że szef rządu będzie odpowiadał tylko na merytoryczne pytania, w których nie będzie wulgaryzmów. To rzadka okazja, by móc „porozmawiać” z Mateuszem Morawieckim!

QUIZ: Poznaj polityka po 3 słowach. Ten quiz to pestka!

Pytanie 1 z 10
Którego polityka opisują słowa: wąsy, bigos, szogun
Express Biedrzyckiej - prof. Andrzej RYCHARD