Janina Ochojska

i

Autor: Twitter

Sposób na upały

Ochojska pluska się w ogrodowym basenie

2023-06-21 22:20

Uff, jak gorąco! Początek astronomicznego lata przywitał nas gigantycznymi upałami. Europosłanka Janina Ochojska znalazła na to idealny sposób: - Sezon pływacki się rozpoczął - ogłosiła na Twitterze i na dowód opublikowała zdjęcie, jak pluska się w przydomowym basenie.

- Sezon pływacki się rozpoczął. Nareszcie można było postawić basen w ogrodzie. Oby teraz dopisała pogoda. Wczoraj woda w basenie miała 28 stopni - napisała posłanka do europarlamentu z ramienia Koalicji Obywatelskiej Janina Ochojska.

I na dowód zamieściła zdjęcie, jak pluska się beztrosko w ogromnym ogrodowym basenie. Nawet ma specjalne okulary do nurkowania, więc najwyraźniej zabawa jest przednia.

W dalszej części swojego postu europosłanka tłumaczy, dlaczego pływanie w jej sytuacji sprawia szczególną radość. - Uwielbiam pływać. Teraz od kiedy poruszam się na wózku pływanie jest jedyną możliwością poruszania się. To ogromna przyjemność - zwierzyła się ze swoich kłopotów. 

I ruszyła lawina komentarzy...

Pod postem posypało się od razu wiele komentarzy. Nie zabrakło życzeń zdrowia i udanego  relaksu: „Zdrowia, Pani Janko kochana”, „Wszystkiego, co dobre dla Pani” – czytamy miedzy innymi. „Pani Janino – dużo przyjemności! Pozdrawiam!”, „Relaks i rehabilitacja” – komentowali inni użytkownicy mediów społecznościowych. Choć nie zabrakło też uszczypliwości na temat marnotrawienia wody w czasie upałów i suszy. A także kąśliwych komentarzy na temat nielegalnych imigrantów z polsko-białoruskiej granicy, których posłanka mocno broniła w Parlamencie Europejskim, domagając się ich wpuszczenia do Polski. Europosłanka znana ze swej humanitarnej działalności wzbudziła wtedy swoimi wystąpieniami skrajne emocje.

"Zaproś Ibrahima, on potrafi tygodniami pływać w lodowatej wodzie", "Nie szkoda Pani wody na takie marnotrawstwo? Tylu uchodźców cierpi pragnienie na granicy a tu proszę..." - nie szczędzili kąśliwych uwag pod adresem Ochojskiej krytycy. 

Sonda
Z kim wolelibyście popływać na basenie?