Co za widoki!

Ola Kwaśniewska pokazała wnętrza willi na Mazurach. Luksus to mało powiedziane!

2022-07-25 14:21

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła nieco odpocząć od codziennych obowiązków i razem z mężem oraz ukochanym psiakiem skryła się w mazurskiej willi. Na widok wnętrz aż zapiera dech! Takich luksusów próżno szukać w najlepszych hotelach. Zobaczcie zdjęcia, jakie udostępniła w sieci Aleksandra Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na co dzień nie mogą narzekać na brak zajęć. Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskiego jest zajęta pracą dla „Miasta kobiet”, nadawanego na antenie TVN Style, z kolei jej ukochany skupia się na swojej karierze muzycznej. Nic dziwnego, że w końcu postanowili skorzystać z pięknej pogody i zaszyli się na urokliwych Mazurach. Nie tylko szaleją na łódce, pływając po jeziorach, ale też relaksują się w niesamowitej willi. Już sam widok budynku od zewnątrz robi wrażenie! Rezydencja jest otoczona bujną roślinnością. Niemal po sam dach jego ściany porasta bluszcz, a podświetlony ganek i ścieżka do domu dodatkowo eksponują rośliny. Na ganku też znajduje się przestrzenna kanapa, na której można się wygodnie położyć i poczytać, tak jak Kuba Badach. Duże okna z kolei zapewniają mnóstwo naturalnego światła we wnętrzu.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ POWALAJĄCE WNĘTRZA REZYDENCJI KWAŚNIEWSKICH

Sprawdź: W związku Biedronia i Śmiszka obowiązują trzy zasady. Nie każdy by je zaakceptował

W środku zaś Ola Kwaśniewska może się cieszyć niebywałym luksusem! W jednym z pokojów znajduje się murowany kominek, który w okresie letnim posłużył za miejsce do przechowywania ogromnego bukietu. Ceglane ściany i podłoga nadają pomieszczeniu przytulny klimat, dodatkowo podkreślany przez porozstawiane tu i ówdzie lampy. Nie brakuje też ozdobnych pojemników z roślinami.

Sonda
Podoba ci się mazurska rezydencja Kwaśniewskich?
Tak wygląda miłość Kwaśniewskich
Nasi Partnerzy polecają