Kasia Tusk

i

Autor: Kurnikowski/AKPA Kasia Tusk

no nieźle!

Kasia Tusk zabrała głos na temat paskudnych plotek o sobie. Pokazała dowody! Czarno na białym

2023-03-29 17:39

Kasia Tusk od lat prowadzi z powodzeniem blog Make Life Easier, za pośrednictwem którego dzieli się z fankami swoimi przemyśleniami o życiu. Poleca im przepisy kulinarne i radzi, jak wyglądać modnie. Jej starania zostały docenione, bo blog Kasi trafił na listę rankingu Top 100 blogerów 2022. Podając tę informację córka Donalda Tuska odniosła się do paskudnych plotek, które od lat krążą na jej temat.

Kasia Tusk to pełnoprawna celebrytka! Jest znana nie tylko dlatego, że jest córką Donalda Tuska, czyli jednego z najbardziej znanych polityków w Polsce oraz byłego premiera, ale też dzięki swojej działalności. Od lat Kasia Tusk tworzy bloga o modzie, urodzie i stylu życia. Pokazuje też swoją codzienność, dzieli się tym, co u niej słychać i nie unika także trudnych tematów, tak jak wówczas, gdy przyznała, że miała chore dziecko. W kontakcie z internautkami Kasia jest szczera i jasno wykłada im swój punkt widzenia. Fanki Tuskówny bardzo ją za to cenią i chętnie odwiedzają jej blog Make Life Easier. Nic dziwnego, że Kasia ma rzeszę oddanych i wiernych sympatyczek, co przekłada się na olbrzymią popularność bloga. W efekcie blog Kasi Tusk bije rekordy popularności i właśnie trafił na wyjątkową listę, czyli na pierwsze miejsce Rankingu Top 100 Blogerzy 2022.

Dumna Kasia sama o tym powiadomiła, a przy okazji odniosła się do paskudnych plotek na temat tego, jak wdrapała się na szczyty popularności: - Po wielu latach czytania teorii spiskowych o tym, że "ona wcale nie prowadzi tego bloga", uwag ze strony niektórych w branży, ze żadna ze mnie blogerka, bo popularność sztucznie pompują mi plotkarskie portale i że nic pewnie z tego nie będzie, bo zaraz mi się znudzi, miło jest zobaczyć Make Life Easier na pierwszym miejscu w rankingu - napisała Kasia Tusk. Jak dodała: - Tak, MakeLifeEasierpl zostało uznane za najpopularniejszy blog w Polsce. A ja patrząc na statystyki mogę to tylko z dumą potwierdzić - skomentowała dumna.

ZOBACZ: Kasia Tusk ma w domu prawdziwe marmury! Tak mieszka córka Donalda Tuska [ZDJĘCIA]

Kasia Tusk pochwaliła się rankingiem

i

Autor: Screen/Instagram Make Life Easier

Co wiesz o Donaldzie Tusku. Pytanie numer 7 tylko dla wielkich znawców życia polityka!

Pytanie 1 z 15
Gdzie urodził się Donald Tusk?
Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany