Krystyna Pawłowicz

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Krystyna Pawłowicz

Gorzkie słowa

Krystyna Pawłowicz wstrząśnięta! Potworny cios. Przyszedł nagle i niespodziewanie

2023-08-01 10:32

Krystyna Pawłowicz od lat jest użytkowniczką Twittera. Za jego pośrednictwem wchodzi w dyskusje z internautami, dzieli się swoimi poglądami. Niestety, ostatnie zmiany na Twitterze mocno nią wstrząsnęły. Była posłanka wspomina o piekle.

Krystyna Pawłowicz jest zapaloną internautką. Jeszcze jako posłanka często wdawała się w polityczne pyskówki na Twitterze. Zresztą, nieraz robi to do dziś. Jedno jest pewne, że w świecie internetowym czuła się jak ryba w wodzie. Niestety, ostatnie zmiany na Twitterze mocno nią wstrząsnęły. Przypomnijmy, że kilka dni temu znane wszystkim logo niebieskiego ptaszka zmieniło się na czarny iks. - Z nieba do drutu kolczastego w piekle…Z błękitnej góry w czerń dna…  Szkoda…Też mi już zmienili... Wszystko jakieś demoniczne. Przygnębiające… Odechciewa się... - napisała poruszona. 

Część internautów odpowiedziała na gorzki wpis Pawłowicz. znaleźli się tacy, którzy radzili, jak wrócić do poprzedniego loga. jedna z osób stwierdziła zaś, że właściwe znaczek platformy nie ma znaczenia. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego się jednak z tym nie zgodziła: - Ma, dołuje - odparła krótko. 

Wieczorny Express - Dariusz Joński