Aleksandra Gajewska

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS

Święta polityków 2022

Piękna posłanka PO pokazała mamę i siostrę. Mama to żona znanego aktora

2022-12-25 15:38

Święta Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy w rodzinnym gronie. To również okazja do uwiecznienia wspólnych momentów na fotografiach oraz podzielenie się nimi z innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak właśnie uczyniła posłanka Aleksandra Gajewska.

Święta 2022. Znani dzielą się zdjęciami w mediach społecznościowych

W dobie wciąż rosnącej popularności mediów społecznościowych, wielu z nas coraz chętniej dzieli się za ich pośrednictwem wyjątkowymi momentami i uwiecznioną prozą życia codziennego. Święta Bożego Narodzenia to kolejna okazja do zrobienia kilku wspólnych fotografii w gronie najbliższych.

Aleksandra Gajewska spędza święta w gronie najbliższych kobiet

Czas spędzony wśród rodziny postanowiła uwiecznić Aleksandra Gajewska -  polska działaczka samorządowa i polityk, posłanka na Sejm IX kadencji, wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej w Warszawie.

Na zdjęciu zamieszczonym na portalu społecznościowym Instagram widzimy posłankę Aleksandrę Gajewską w towarzystwie mamy i siostry. Trzy kobiety ubrane w czerń spoglądają w obiektyw uśmiechając się szeroko. Posłanka opatrzyła zdjęcie opisem "Świąteczne trio" i emotikonami przedstawiającymi choinki.

Mama posłanki jest żoną znanego aktora

Mama posłanki Aleksandry Gajewskiej - Joanna Gajewska ma już pewne doświadczenie w pozowaniu do zdjęć. Prywatnie jest żoną popularnego polskiego aktora - Piotra Polka. Często towarzyszy mężowi podczas filmowych eventów. 

Sonda
Używasz Instagrama?
Express Biedrzyckiej - Aleksandra Gajewska: Nie możemy ulegać prowokacjom
Nasi Partnerzy polecają