ZDJĘCIA PAPARAZZI

Płot Jarosława Kaczyńskiego obrośnięty winoroślą. Ochroniarze podjadają prezesowi owoce [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-08-09 5:08

Płot Jarosława Kaczyńskiego jest bujnie obrośnięty winoroślą. Zielone listki oplatają ogrodzenie posesji prezesa PiS na warszawskim Żoliborzu. Dom wygląda bardzo ładnie w zieleni, a gdy wśród liści winogron pojawiają się soczyste owoce, niejednemu cieknie ślinka na myśl o słodyczy winogron. Zauważyliśmy ostatnio jednego z ochroniarzy prezesa PiS na... podskubywaniu owoców. Mamy zdjęcia, które pokazują wszystko!

Ochoniarz Jarosława Kaczyńskiego podjada winogrona 

Czyżby nawet ochroniarze Jarosława Kaczyńskiego (73 l.) odczuli rosnące ceny żywności? „Super Express” przyłapał przybocznych stróży prezesa na zrywaniu winogron rosnących na żoliborskiej posesji Kaczyńskiego! W ciągu ostatniego roku cena białych winogron poszybowała z około 7 zł do 12 zł za kilogram. Tymczasem posiadłość prezesa na Żoliborzu przypomina toskańskią winnicę. To robi wrażenie! Pokryte zielenią ogrodzenie wygląda bardzo malowniczo i zwraca uwagę. Gdy wśród liści pojawiają się owoce żoliborska posesja jeszcze bardziej zwraca uwagę i przyciąga wzrok. 

Tak mieszka Jarosław Kaczyńskiego. Dom stoi w bujnej zieleni

Bujne bluszcze winorośli pokrywają niemal całe ogrodzenie domu prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Jak tu zatem nie skorzystać z okazji do skosztowania słodkich owocu z płotu prezesa? Tak właśnie postąpił jeden z ochroniarzy, który tuż po przywiezieniu Jarosława Kaczyńskiego z niedzielnej mszy (7 sierpnia) podebrał kilka owoców, zapewne celem późniejszego spożycia.

NIŻEJ ZOBACZYCIE NA WŁASNE OCZY, JAK WYGLĄDĄŁO PODJADANIE WIOGRON Z PŁOTU PREZESA KACZYŃSKIEGO. UBAW PO PACHY!

W jakiej postaci można spożywać winogrona? Są najróżniejsze sposoby: wina, nalewki, kompoty, soki i konfitury! – Na pewno z winogron można zrobić dobre wino. Prezes abstynentem nie jest – mówił nam niegdyś europoseł PiS Ryszard Czarnecki (59 l.). – Kiedyś, w młodości zajadaliśmy z Jarkiem winogrona. Lubimy je bardzo – wspominał z kolei brat cioteczny prezesa, Jan Maria Tomaszewski. 

Sonda
Co zrobiłbyś na miejscu Jarosława Kaczyńskiego z winogron?
Wojna na prawicy! Kaczyński nadepnął na ŻMIJĘ! Ekspert jest przerażony
Nasi Partnerzy polecają