Aktywny wypoczynek

Polskie wakacje ludzi polityki: Jackowski szaleje na rowerze, Siemoniak zabrał syna w góry, a Pawłowicz zaczyna naukę pływania

2023-08-08 14:22

Lato w pełni, więc kto może korzysta z uroków wakacji. Także ludzie polityki odpoczywają od codziennej bieganiny i ładują baterię na jesień. Jedni wybierają góry, drudzy morze, ale wszystkich łączy jedno: stawiają na urlop w Polsce!

Nie ma to jak wakacje w Polsce! Po co szukać wrażeń poza granicami kraju, jeśli u nas można dobrze wypocząć? Tego zdania są politycy. Na męski wypad w góry postawił poseł Koalicji Obywatelskiej, Tomasz Siemoniak (56 l.). Były minister obrony narodowej ruszył na górskie szlaki w towarzystwie nastoletniego syna Emila. Obaj mieli ambitne plany, bo jako miłośnicy gór chcą zdobyć Koronę Gór Polski: - Gorce i Turbacz. Mimo potwornego upału całkiem nieźle weszliśmy niebieskim szlakiem z Koninek, potem zeszliśmy czerwonym i zielonym - pochwalił się polityk, wyraźnie dumny.

Czas na łonie natury spędzał też senator niezależny Jan Maria Jackowski (65 l.), który wsiadł na rower i mknął przez Dębki (woj. pomorskie). Mógł się poczuć niczym prawdziwy uczestnik rowerowego wyścigu. Wolny czas aktywnie, spędza też była posłanka PiS, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz (71 l.). Była parlamentarzystka postawiła sobie bardzo ambitny cel: chce się nauczyć pływać. Wie, że zaczęła w dość późno, ale mimo tego nie boi się próbować. I bardzo dobrze, do odważnych świat należy!

ZOBACZ TEŻ: Wakacje Morawieckiego i jego żony Iwony nad polskim morzem. Spacer w deszczu [PRZYŁAPANI]

Wypad Morawieckiego i jego żony Iwony nad polskie morze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany