CENA zwala z nóg

Kinga Gajewska pokazała, ile zapłaciła za cukier. Astronomiczna cena cukru!

2022-07-28 14:53

Posłanka Kinga Gajewska z Koalicji Obywatelskiej ma dużą rodzinę: męża i trójkę dzieci. Jest miłośniczką gotowania dla rodziny i często pokazuje w internecie, co dla nich przygotowała. W jej domu królują naleśniki, gofry i inne smakołyki. Nic więc dziwnego, że posłanka zauważa wzrost cen cukru. Gajewska zaplanowała przygotowanie dżemu i kupiła cukier, po czym pokazała paragon. Na jego widok można złapać się za głowę.

Posłanka Kinga Gajewska to mistrzyni w kuchni

Kinga Gajewska to posłanka bardzo aktywna w sieci. Lubi dzielić się z internautami tym, czym żyje. Często pokazuje zdjęcia rodziny i tego, jak spędza czas z dziećmi. Po jej Instagramie widać, że w domu Gajewskiej i Myrchy, który jest jej mężem i posłem, gotowanie to ważna czynność. Rodzina uwielbia pichcić. Zresztą posłanka Kinga Gajewska kilka lat temu pobierała nauki od wybitnego specjalisty w sprawach kulinarnych, czyli u mistrza Kurta Schellera. Skończyła kurs kucharski, wie więc, jak przyrządzać wyjątkowe potrawy i ma do tego dryg. W Internecie nieraz pokazuje, jak szykuje śniadania na słodko i wytrawne potrawy na obiad. Jest też z tych, którzy lubią przygotowywać przetwory. Ostatnio postanowiła zrobić dżem, a jak wiadomo, dobry dżem musi mieć w składzie cukier, czyli produkt, który obecnie jest bardzo drogi i trudno dostępny.

Express Biedrzyckiej: Marcin Kierwiński: Morawiecki zaraz wpadnie na pomysł, by opodatkować mech i chrust

Gajewska chciała zrobić dżem. Pokazała, ile zapłaciła za cukier. Cena? Zwala z nóg!

Kinga Gajewska jak na miłośniczkę własnych przetworów przystało zaplanowała zrobić własny dżem. Teraz jest sezon na przetwory i kto może i lubi, szykuje co nieco na zimę. Posłanka kupiła wiśnie, by z nich przygotować słodkości w słoikach. Nabyła też cukier i środek żelujący, który przydaje się, przy własnoręcznej produkcji dżemów i konfitur, a paragon z zakupów pokazała na Instagramie. Patrząc na niego można się przestraszyć! Posłanka kupiła kilogram cukru za kosmiczną cenę! Do tego dodatek żelujący: sześć sztuk za 4,20 zł, czyli w sumie wydała na to 25,20 zł.

NIŻEJ ZOBACZYSZ PARAGON KINGI GAJEWSKIEJ I ILE ZAPŁACIŁA ZA KILOGRAM CUKRU

Sonda
Kupujesz cukier, by robić dżemy?
Nasi Partnerzy polecają