Trudno oderwać wzrok

Posłanka PiS grała w odważnych scenach łóżkowych! Jej ciało rozpala wyobraźnie [Zdjęcia]

2023-02-05 10:37

Posłanka PiS Dominika Chrosińska, wcześniej znana jako Dominika Figurska, to dziś przedstawicielka tego bardziej konserwatywnego skrzydła formacji Jarosława Kaczyńskiego i radykalna obrończyni tradycyjnych wartości. Wcześniej jej życie układało się różnie - Dominika Chorosińska zdradziła swojego męża i zaszła w ciążę z innym mężczyzną! Potem jednak małżonkowie znów się zeszli. Posłanka PiS zanim weszła do polityki, robiła karierę aktorską. Jej ciało na pewno było jednym z jej scenicznych atutów. W niektórych produkcjach Dominika Figurska zagrała nawet w odważnych scenach łóżkowych!

Dominika Chorosińska - gwiazda seriali, prezenterka TVP i posłanka PiS

Dominika Chorosińska dziś jest poważną posłanką PiS i matką szóstki (!) dzieci! Jej mężem jest popularny aktor Michał Chorosiński. Była gwiazda polskich seriali startowała też w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019 roku. Zanim weszła do polityki, pracowała jako prezenterka w TVP Info w programie "W tyle wizji". Jej życie prywatne było burzliwe. Jedno z dzieci jest owocem zdrady Dominiki Figurskiej. Mąż jednak wybaczył małżonce i już od lat tworzą bardzo udany związek. Znana posłanka PiS generalnie z dystansem patrzy na swoją młodość. A przecież ma się czym pochwalić. Była bardzo popularną aktorką - grała m.in. w "M jak miłość", "Pierwszej miłości" czy serialu "Zostać miss", w którym widzowie mogli oglądać boskie ciała m.in. właśnie Dominiki Chorosińskiej i Anity Werner

Piękne ciało Dominiki Chorosińskiej na ekranie

Dominika Chorosińska ma na swoim koncie udział w odważnych scenach łóżkowych. Jak czytamy w Interii, aktorka "po raz pierwszy rozebrała się przed kamerą i zaprezentowała się w pełnej krasie w filmie 6 dni strusia". Jej piękne ciało mogliśmy także zobaczyć w wspomnianym serialu "Zostać miss", a także w "Ratownikach". Dominika Figurska (jeszcze zanim została Chorosińską) wystąpiła też w show Polsatu "Jak oni śpiewają", pokazując swój drapieżny wizerunek. Aktorka, która dziś zasiada w Sejmie, najbardziej znana jest jednak z roli Ewy Nowickiej w "M jak miłość". To z tą bohaterką swoją żonę zdradzał serialowy Andrzej Zduński grany przez Cezarego Morawskiego. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia pięknej Dominiki Chorosińskiej (Figurskiej) z czasów, gdy robiła karierę aktorską

Politycy od Kuchni - Małgorzata Wassermann