Chorosińska

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Chorosińska

Wzruszające słowa

Posłanka PiS wspomina kolegę reżysera, który zmarł tragicznie w wieku 42 lat: Żal Brachu

2023-03-27 7:53

Posłanka PiS Dominika Chorosińska lata temu była gwiazdą telewizji. Grała w ulubionym serialu Polaków, czyli w "M jak miłość", jeszcze jako Dominika Figurska. Ostatnio posłanka umieściła w sieci poruszający wpis o zmarłym koledze ze swej dawnej branży. Chorosińska przypomniała, że w sobotę 25 marca, reżyser Marcin Wrona obchodziłby 50 . urodziny: - Żal Brachu - napisała poruszona.

Dominika Chorosińska, czyli posłanka Prawa i Sprawiedliwości, zanim weszła do wielkiej polityki, była aktorką. Polacy doskonale ją znali z ról w filmach i serialach. Chorosińska ma na swoim koncie role w "M jak miłość", "Na Wspólnej" czy "Pierwszej miłości", zagrała też w filmie "Smoleńsk". Zna więc doskonale branżę show biznesu i to od podszewki. Pamięta też o ludziach z kręgu filmowego. W sobotę, późnym wieczorem posłanka Dominika Chorosińska umieściła na Facebooku poruszający wpis. Wspomniała w nim swojego dawnego kolegę z planu, reżysera Marcina Wronę: - Marcin Wrona dziś świętowałby 50tkę.. czasem trudno żyć bez skóry. Żal Brachu 🥀 - napisała parlamentarzystka. Do wpisu dodała też dwa zdjęcia, jedno pokazujące Marcina Wronę, a drugie ukazujące ekipę serialu "Ratownicy" opowiadającego o ratownikach górskich, którego Wrona był reżyserem. W tym serialu Dominika Chorosińska grała jedną z ról. 

Kim był Marcin Wrona? 

Marcin Wrona urodził się 25 marca 1973 roku, był znanym reżyserem, a także producentem filmowym, telewizyjnym i teatralnym oraz scenarzystą. Zmarł niespodziewanie, a jego śmierć wstrząsnęła całą Polską. Wrona został znaleziony martwy w pokoju hotelowym przez swoją żonę, w czasie trwającego Festiwalu Filmowego w Gdyni 19 września 2015 roku. Wtedy w festiwalu brał udział jego film "Demon". Wstępne wyniki przeprowadzonej sekcji zwłok reżysera pokazały, że "najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci reżysera filmowego Marcina Wrony było samobójstwo przez powieszenie" ustaliła wówczas prowadząca postępowanie w tej sprawie Prokuratura Rejonowa w Gdyni.

Politycy od kuchni - Bartosz Kownacki o sprawach politycznych
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany