Rzecznik rządu Piotr Muller bawi się na swoim ślubie

i

Autor: ARCHIWUM PRYWATNE

wielkie gratulacje

Rzecznik rządu Piotr Müller wziął ślub! Na weselu bawił się Mateusz Morawiecki

Zmiany, zmiany, zmiany! Rzecznik rządu Piotr Müller postanowił zalegalizować swój związek z ukochaną Marią i stanął razem z nią na ślubnym kobiercu! Uroczystość otoczona była sporą tajemnicą i daleko jej było do wystawnego wesela Norberta Kaczmarczyka, byłego już wiceministra rolnictwa. Mamy zdjęcie, na którym widać szczęśliwą parę zmierzającą w stronę ołtarza! Zobaczcie, jak na swoim ślubie prezentował się Piotr Müller i jego małżonka Maria! Na ślubie i weselu pojawił się sam premier Mateusz Morawiecki.

Premier Mateusz Morawiecki wyznaczył na stanowisko rzecznika prasowego rządu, sekretarza stanu w Kancelarii Premiera - Piotra Müllera w czerwcu 2019 roku. Zastąpił on wówczas na tym stanowisku Joannę Kopcińską, która dostała się do Parlamentu Europejskiego. Jest on  z wykształcenia prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2018 r. jest posłem na Sejm (dostał się tam wskutek śmierci Jolanty Szczypińskiej). Jest synem Edwarda Müllera, polskiego polityka, działacza związkowego, opozycjonisty w okresie PRL, w latach 1989–1993 posła na Sejm X i I kadencji. 

Ślub rzecznika rządu

Urodzony w Słupsku 2 maja 1989 r. Piotr Müller uznał, że to właśnie tzw. "wiek chrystusowy" jest odpowiedni do tego, aby zmienić swój stan cywilny. 1 października rzecznik rządu zaprowadził przed ołtarz swoją ukochaną Marię. Kobieta na ten szczególny dzień wybrała klasyczną, białą suknię z długim trenem. Całość stylizacji uzupełniał efektowny welon oraz bukiet kwiatów w jesiennych kolorach. Pan młody natomiast również wybrał klasyczne rozwiązanie. Na ceremonii miał na sobie granatowy garnitur z bordowym krawatem, zaś w klapę marynarki miał wpięte kwiaty komponujące się z tymi, które małżonka trzymała w rękach. Na opublikowanym w sieci zdjęciu nie dało się nie zauważyć bijącego od nich szczęścia.

Kto bawił się na weselu?

Jak się dowiedzieliśmy, na ślubie i na weselu bawił się sam premier Mateusz Morawiecki. - To dla mnie przeogromna radość. Dziękuję za wszystkie miłe życzenia, które otrzymaliśmy z Marysią - mówi nam Piotr Muller. 

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze!

Sonda
Czy w dzisiejszych czasach małżeństwo to już przeżytek?
Sedno Sprawy - Piotr Muller