Plenerowa siłownia

Senator wygina śmiało ciało. Są zdjęcia, nikt się nie spodziewał ZDJĘCIA

2022-08-17 19:29

Senator Krzysztof Kwiatkowski korzysta z pięknej letniej pogody. Spędza czas bardzo produktywnie, bo na uprawianiu sportu. Dobra praca nóg, wyginanie ciała, rozciąganie mięśni i stawów – senator Krzysztof Kwiatkowski (51 l.) prezentował się doskonale podczas treningu na siłowni! Mamy zdjęcia.

Senator Krzysztof Kwiatkowski nie próżnuje w wakacje. Jak spędza czas?

Prowadzenie aktywnego życia z włączeniem sportu w codzienność wymaga samodyscypliny i sumienności. Jednocześnie zwiększa wydolność organizmu, poprawia kondycję i tak naprawdę to same korzyści dla zdrowia. Krzysztof Kwiatkowski należy właśnie do takiej grupy ludzi i nie potrafi usiedzieć w miejscu. Nawet plany spędzania wakacji ustala pod treningi. - Niestety w tym roku jeszcze nie udało mi się wyjechać na urlop, ale można także aktywnie wypoczywać w mieście. Idealnym do tego jest park i Górka Szczęśliwicka, gdzie można zrobić sobie intensywny trening – mówi nam Krzysztof Kwiatkowski. 

Raport Walczaka: Maria Piechowska: Ukraińcy sami nie spodziewali się, że będą tak zdeterminowani

Polityk spędził intensywny poranek na warszawskiej Ochocie, gdzie w pocie czoła, niczym sprężyna, rozciągał się w parku na siłowni. - Są tu piękne trasy. Poćwiczyłem na plenerowej siłowni, porozciągałem się. Na koniec wypiłem zimną wodę dla ochłody. Było super, polecam każdemu! - zachwala na koniec Krzysztof Kwiatkowski. 

NIŻEJ  ZDJĘCIA Z  WYGIBASÓW SENATORA NA SIŁOWNI POD CHMURKĄ