Jaruzelska, Kaczyńska

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express, Marcin Smulczyński/Super Express Jaruzelska, Kaczyńska

NIEWIARYGODNE

Szok, co po latach wyznała Monika Jaruzelska na temat Marii Kaczyńskiej. Wszystko działo się za kulisami "Dzień dobry TVN"

2022-12-17 4:54

Monika Jaruzelska lata temu nie zajmowała się tematami politycznymi, ale modą. Na początku lat 90. współtworzyła nawet miesięcznik „Twój Styl”, w którym przez osiem lat kierowała działem mody i stylizacji. W kolejnych latach także działała w tej branży. I właśnie jako stylistka została zaproszona przed laty do "Dzień dobry TVN". To tam spotkała m.in. Marię Kaczyńską. Prawda o tym spotkaniu wyszła na jaw dopiero po latach.

Monika Jaruzelska zaskoczona spotkaniem z Marią Kaczyńską

Monika Jaruzelska dziś jest radną Warszawy, a także spełnia się w roli prowadzącej programy "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" oraz "Monika Jaruzelska zaprasza". W jednym gości ludzi ze świata mediów i rozrywki, a do drugiego zaprasza polityków, ekspertów od ekonomii czy politologów. Jednak przed laty córka generała Jaruzelskiego zajmowała się zupełnie inną tematyką. Jaruzelska działała w świecie mody. Nie tylko była dziennikarką od mody, ale też założyła i współprowadziła kurs „Szkoła Stylu dla Stylistów”. Właśnie z jej działalnością jako stylistka związana jest pewna historia, w której występuje Maria Kaczyńska! Wszystko działo się za kulisami "Dzień dobry TVN" w 2005 roku. Historię, o której mowa, Jaruzelska opowiedziała na łamach swojej książki "Towarzyszka Panienka".

Szokujące, co wydarzyło się za kulisami "Dzień dobry TVN"

Monika Jaruzelska jako stylistka pod koniec kampanii wyborczej w 2005 roku, gdy o fotel prezydenta walczyli ze sobą Donald Tusk i Lech Kaczyński, została zaproszona jako stylistka do programu "Dzień dobry TVN". Miała wystąpić z kandydatkami na pierwsze damy i opowiedzieć o znaczeniu ich wizerunku dla prezydentury mężów. Jak wspominała Jaruzelska w swojej książce, że w  garderobie przygotowywały się Maria Kaczyńska, Halina Borowska (żona Marka Borowskiego, przyp. red) i Małgorzata Tusk. - Jedyną osobą, która do mnie podeszła, była Maria Kaczyńska. Chwyciła mnie obiema rękami za dłoń, potrząsnęła nią i powiedziała: "Bardzo dobrze, bardzo dobrze!". (…). Nie wiedziałam, na ile ta sytuacja była przypadkowa i czy w ogóle mnie rozpoznaje. A jednocześnie miałam takie poczucie, że ona jedyna w tej sytuacji zachowała się jak Pierwsza Dama. Że miała taki odruch Królowej Ludzkich Serc - relacjonowała Monika Jaruzelska w swojej książce. 

SPRAWDŹ: Maria Kaczyńska była starsza od Lecha Kaczyńskiego. Dzieliła ich spora różnica wieku

Potrafisz rozpoznać, która pierwsza dama RP to zrobiła? 6/10 to minimum wiedzy!

Pytanie 1 z 10
1. Która pierwsza dama była nauczycielką łaciny?
Oto, co może czekać Kaczyńskiego w tym roku. Jaruzelska wszystko słyszała. To będzie PRZEŁOM?!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany