A FE! JAK TAK MOŻNA?!

Małgorzata Tusk pojechała na bazarek POTĘŻNYM autem. To, co zrobiła później woła o pomstę do nieba! ZDJĘCIA PAPARAZZI

2022-12-02 14:44

Małgorzata Tusk ma swoje ulubione miejsca w Trójmieście. Jednym z nich jest bazarek, który często odwiedza. Żona Donalda Tuska doskonale wie, że właśnie tam znajdzie najlepsze i najzdrowsze owoce, warzywa czy inne smakołyki. Nie inaczej było i ostatnio. Małgorzata Tusk została przyuważona na bazarze, ale nie obyło się bez poważnej wpadki.

Żona Donalda Tuska przyjechała na bazarek po zakupy. Zaliczyła ogromną wpadkę!

Małgorzata Tusk doskonale wie, że należy dbać o zdrowie: uprawiać sport - trenuje tenis, a także zdrowo się odżywiać. Żona Donalda Tuska dba o swoją rodzinę, więc zakupy spożywcze, takie jak: warzywa, owoce, kupuje w sprawdzonych miejscach. Jej ulubionym jest trójmiejski bazarek. To tam małżonka byłego premiera robi zakupy. Dlaczego? Wiadomo, że na targowiskach i bazarach żywność jest najwyższej jakości, od sprawdzonych dostawców, a przede wszystkim świeża. Małgorzata Tusk ostatnio została przyłapana na bazarku. Po zakupy zajechała olbrzymim i luksusowym autem marki Lexus. Co kupiła? Rarytasy: czyli warzywa i owoce, a te są w obecnym okresie bardzo potrzebne. Na dworze jest szaro i buro, a witaminy powinniśmy przyjmować cały rok, witaminy oczywiście właśnie pod postacią jarzyn i owoców. Jedyny, ale bardzo poważny minus zakupów to ten, że Tuskowa nie miała ze sobą torby płóciennej na zakupy czy też koszyka, a zabrała rzeczy w foliówce, co jest bardzo nieekologiczne i wprost woła o pomstę do nieba! W końcu tyle się mówi o tym, by ograniczać używanie plastiku. Miejmy nadzieję, że Małgorzata Tusk na drugi raz nie zapomni o płóciennej torbie wielokrotnego użytku.

Małgorzata Tusk stylowa nawet na bazarze

Mimo że Małgorzata Tusk wybrała się tylko po kilka rzeczy na bazar, to wyglądała szykownie. Miała na sobie ciepłą kurtkę w kolorze czarnym, do której dobrała szarą czapkę, ale największą uwagę zwracała torba żony byłego premiera. Elegancka i pojemna, w sam raz na zakupy. 

Sonda
Czy Małgorzata Tusk wygląda na swój wiek?
Nasi Partnerzy polecają