Nieprzyjemne zdarzenie

Szymon Hołownia pokazał zdjęcie z żoną. Przedstawiciel LGBT w furii! "Kim ty jesteś"

2023-02-01 21:09

Takiego obrotu sprawy Szymon Hołownia zapewne się nie spodziewał! Były kandydat na prezydenta i lider Polski 2050 umieścił na Instagramie zdjęcie z swoją żoną i pochwalił się, że właśnie mija ich siódma rocznica ślubu. Gratulacji było co niemiara, ale nie wszyscy zareagowali całkiem sympatycznie. Michał Cessanis, przedstawiciel środowiska LGBT i partner Pawła Rabieja, wpadł w furię i prosto z mostu napisał, co myśli o Szymonie Hołowni. Zrobiło się nieprzyjemnie...

Szymon Hołownia żona. Wzruszające słowa lidera Polski 2050

Szymon Hołownia i jego żona Urszula są już siedem lat po ślubie. Lider Polski 2050 nie zapomniał o rocznicy. Niestety na klasyczne świętowanie miejsca nie było, ale polityk nie sprawiał wrażenia nieszczęśliwego z tego powodu. - 7 lat. :) Ula w pracy, ja właśnie położyłem spać dwie małe buntowniczki, i taka to w tym roku nasza rocznica… Najpiękniejsza. Bo nasza - napisał na Instagramie Szymon Hołownia, który zdobył się także na głębsze refleksje. Trudno się nie wzruszyć, gdy się to czyta. - Tyle żeśmy już przeszli, tyle pewnie jeszcze przed nami… Najwspanialsza przygoda życia. Bo najwspanialsza jej Współautorka. Moja Kochana. Moja Ula - podkreślił były kandydat na prezydenta.  

Partner Pawła Rabieja zaatakował Szymona Hołownię

Pod postem Szymona Hołowni głos zabrał Michał Cessanis, partner polityka Nowoczesnej Pawła Rabieja. Obaj ponowie mocno angażują się w walkę o prawa osób LGBT. - A nam odmawiasz prawa do ślubu i szczęścia! "Głosowałbym przeciw" - to twoje słowa na temat małżeństw osób tej samej płci. A kim ty jesteś, żeby o tym decydować? - pieklił się Cessanis. Odpowiedziała mu jedna z użytkowniczek Instagrama. -  To jest prywatny i osobisty wpis... A nie spotkanie przedwyborcze. Skoro chcesz, by Ciebie szanowano, uszanuj małżeństwo, które ma rocznicę - instruowała partnera Pawła Rabieja. - Spotkanie przedwyborcze to właśnie ty rozpoczęłaś - ripostował Cessanis. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Szymona Hołowni z żoną. Piękna z nich para

Sonda
Czy osoby LGBT powinny mieć prawo brać ślub w Polsce?
Politycy od Kuchni - Robert Biedroń

Jak polscy geje radzą sobie z homofobią? Gdzie czują się najbezpieczniej i jak szukają miłości?

Posłuchaj rozmowy z seksuologiem!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany