Zdjęcia mówią wszystko

Tak 67-letnia Monika Olejnik kusi dekoltem! Nie zostawia wiele dla wyobraźni

2024-02-12 13:50

Monika Olejnik z pewnością należy do najpopularniejszych polskich dziennikarek. Ogromną popularność zyskała dzięki „Kropce nad i”, gdzie rozmawia z przedstawicielami wszystkich frakcji politycznych, ale też z artystami i sportowcami. Przed kamerą zawsze jest elegancko ubrana, prywatnie zaś lubi kusić dekoltem!

Monika Olejnik może pochwalić się ogromnym doświadczeniem dziennikarskim. Od lat przeprowadza wywiady z politykami czy wybitnymi przedstawicielami swoich dziedzin, jak sztuka czy sport. Często pokazuje się także na najważniejszych branżowych imprezach.

Widzowie „Kropki nad i” są przyzwyczajeni do oglądania dziennikarki w stonowanych, eleganckich strojach. Jedynym elementem, który dodaje nutkę ekstrawagancji do jej stylizacji, bywają buty, do których Monika Olejnik ma słabość. Lubi pokazywać się w designerskim obuwiu – im oryginalniejsze, tym lepsze.

Prywatnie gwiazda TVN ma zdecydowanie bardziej charakterystyczny styl. Nie stroni od zakładania ubrań od projektantów światowej sławy, zawsze też podąża za najnowszymi trendami. W swoich mediach społecznościowych często pokazuje zdjęcia, na których widać wiele jej różnorodnych stylizacji.

Uwagę zwracają między innymi kreacje z głębokim dekoltem. Jedną z nich była obcisła sukienka w kwiatowy wzór, jaką nosiła w Wenecji. Wcięcie stroju nie pozostawiało wiele pola dla wyobraźni! Inną odważną kreację założyła na festiwal filmowy w Cannes. Czarna suknia z długim rękawem miała dekolt niemal do pępka!

Monika Olejnik często pokazuje się także w przewiewnych sukienkach na ramiączkach, które zmysłowo opadają na biuście, odsłaniając co nieco ciała czy też w kostiumach kąpielowych. Aż trudno uwierzyć, że dziennikarka ma 67 lat! Jest bardzo wysportowana, a swoimi mięśniami może zawstydzić wiele młodszych osób. Nic dziwnego, że jest tak pewna siebie i nie ma problemu z zakładaniem odważnych strojów.

Sonda
Podoba ci się styl Moniki Olejnik?
Politycy oceniają Hołownie