Agata Duda

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Agata Duda

Robi wrażenie

Tak Agata Duda wystroiła się na uroczystości 11 listopada. Przełamała rutynę?

2023-11-12 8:53

Pierwsza dama Agata Duda jak co roku towarzyszyła mężowi Andrzejowi Dudzie podczas uroczystych obchodów Dnia Niepodległości w Warszawie. Jak zwykle jej stylizacja była dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, jednak tym razem zdaje się, że zerwała ze swoją niepisaną tradycją…

Agata Duda wraz z Andrzejem Dudą uczestniczyli w mszy świętej za Ojczyznę w Świątyni Opatrzności Bożej, po czym prezydent zapalił Świecę Niepodległości,. Kolejnym punktem obchodów 11 listopada była uroczysta odprawa przed grobem Nieznanego Żołnierza i złożenie wieńca przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego. Prezydent Wygłosił także przemówienie.

U jego boku cały czas trwała Agata Duda, która jak zwykle postawiła na świetną stylizację. Najważniejszym elementem stroju był długi do połowy łydek płaszcz w żywym czerwonym kolorze, wiązany w talii prostym paskiem. Do tego pierwsza dama dorbała dodatki w beżowym kolorze: małą torebkę, rękawiczki i zamszowe kozaki na wysokim obcasie. Przy szyi zaś wystawał szaliczek w czerwono-białe paski, a na klapie płaszcza miała przypięty kotylion.

Żona prezydenta zaprezentowała się w uczesaniu na boba z przedziałkiem z boku. Nadała fryzurze bujności, dzięki czemu włosy prezentowały się wspaniale. W uszach zaś błyszczały dyskretne kolczyki. Trzeba przyznać, że Agata Duda prezentowała się fenomenalnie! Na pewno zwracała na siebie uwagę z daleka.

Warto zwrócić uwagę, że tym strojem Agata Duda przełamała pewną rutynę. Zazwyczaj 11 listopada mogliśmy oglądać ją w beżowym płaszczu lub czarno-czerwonych stylizacjach. Tym razem postanowiła na inne wykorzystanie tych kolorów i zrezygnowała z kontrastowych dodatków. Całość prezentowała się wspaniale.

Quiz o Agacie Dudzie. Co wiesz o pierwszej damie?

Pytanie 1 z 12
Jak brzmi pełne imię i nazwisko aktualnej pierwszej damy?
Express Biedrzyckiej prof. Radosław MARKOWSKI