SZOK!

Tak Beata Tadla wyglądała przed 30-tką! Te fotki to prawdziwy rarytas. Co za przemiana!

2023-01-25 15:07

Beata Tadla to jedna z popularniejszych prezenterek telewizyjnych w Polsce. W ostatnich latach jest o niej ciszej, bo nie prowadzi już najważniejszych programów informacyjnych w Polsce. Była gwiazda "Wiadomości" TVP obecnie ma 48 lat, ale ciągle wygląda bardzo młodo. Dotarliśmy do jej zdjęć sprzed niemal 20 lat. Zobacz, jak Beata Tadla wyglądała przed 30-tką i później. Przeszła wielką przemianę, ale cały czas prezentuje się znakomicie.

Beata Tadla walczyła o życie i przyjęła ostatnie namaszczenie

Była dziennikarka TVP ostatnio przypomniała o sobie, wspominając dramatyczne chwile, które przeżyła w szpitalu. Beata Tadla przyjęła nawet ostatnie namaszczenie. - Po cesarskim cięciu zaczęła się 40-stopniowa gorączka, leżałam pod dwiema kołdrami i drżałam z zimna, natychmiast rozwinęło się obustronne zapalenie płuc. Posłuszeństwa zaczęła odmawiać wątroba, nerki, serce było powiększone, a ciało pokryte wybroczynami. Byłam nieprzytomna, podłączona do aparatury, rodzice przy moim szpitalnym łóżku, noworodek u teściów. Potem ksiądz z namaszczeniem chorych i nieustająca walka o rozpoznanie bakterii. Walka o życie. Trochę to trwało… - wyznała prezenterka, która przez lata związana była z popularnym pogodynkiem Jarosławem Kretem

Tak zmieniła się Beata Tadla przez 19 lat

Beata Tadla do telewizji trafiła w 2004 roku, czyli jeszcze przed 30-tką. Zaczynała od pracy w TVN Style, a już rok później trafiła do TVN24. Prezenterka prowadziła też "Fakty" w TVN. Od listopada 2012 roku była prowadzącą głównego wydania "Wiadomości" TVP. W telewizji publicznej Beata Tadla była także gospodynią programów "Kawa czy herbata" i "Dziś wieczorem". Później prezenterka pracowała m.in. w Nowa TV i Superstacji.  W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniła się Beata Tadla. Mamy fotki od roku 2004 do 2023! W którym wydaniu była gwiazda TVP podoba Wam się najbardziej?

Politycy od Kuchni - Małgorzata Wassermann

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki