Marianna Schreiber

i

Autor: instagram.com/marysiaschreiber

Słusznie?

Tak Marianna Schreiber wychowuje dziecko. Jej córka powiedziała, jak chce zarabiać

2023-07-25 13:17

Marianna Schreiber słynie z bezkompromisowego wygłaszania swoich opinii w sieci. Czasem w jej postach w mediach społecznościowych można zobaczyć jej córkę, Patrycję. Spędzają razem dużo czasu, a teraz żona ministra PiS Łukasza Schreibera opowiedziała, jak wychowuje swoje dziecko.

Marianna Schreber nie tylko angażuje się w politykę, ale jest też dumną mamą. Razem z córką upamiętniają najważniejsze chwile i spędzają czas na wszelkie możliwe sposoby: czy to jeżdżąc konno, odwiedzając ZOO czy stylizując się na Barbie. Z pewnością łączy je piękna więź! W jednym z postów na Instagramie zaś założycielka partii „Mam Dość 2023” postanowiła opowiedzieć, jak stara się wychowywać swoją pociechę.

- Córkę wychowuję w wierze w Boga, w wartościach takich jak: rodzina, miłość do Ojczyzny. Ale chcę też, by moja córka była zawsze szczęśliwa i już teraz powtarzam jej, że w życiu są takie kwestie, z których nigdy nie robi się żartów. Nigdy – napisała.

Marianna Schreiber stara się przekazać Patrycji, że musi dbać zarówno o swoje zdrowie fizyczne, jak i psychiczne oraz cały czas zachęca ją do rozwoju. - Decyzje trzeba podejmować odpowiedzialnie i nigdy za namową innych. Powtarzam jej, że dzieci są nadzieją na lepsze jutro, naszą przyszłością. Chcę żeby moja córka nigdy nie musiała się martwić o zdrowie i pieniądze. Szczerze? Tak, chcę żeby osiągała sukcesy, żeby na wiele było ją stać, żeby miała wokół siebie kochających ludzi. Ale nie osiągnie tego, podejmując w życiu decyzje wyniszczające swoje ciało i umysł. I tego ją uczę. I to jej uświadamiam – stwierdziła.

Ostatnio pochwaliła się też, jakie plany na przyszłość ma jej córka. Ta już wie, kim chce zostać w przyszłości. - Patrycja powiedziała mi ostatnio, że w przyszłości chciałaby być weterynarzem i leczyć konie, a poza tym chciałaby mieć trójkę dzieci – oznajmiła dumna mama.

Jak widać dziewczynka ma ambitne plany, te jednak mogą się zmienić. W końcu do osiemnastki zostało jej jeszcze wiele lat!

Sonda
Ile masz/planujesz mieć dzieci?
Express Biedrzyckiej - Szymon HOŁOWNIA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany