Ciężkie życie wicemarszałka

Tak mieszka Michał Kamiński. Szokujące, co robi w domu kilka razy dziennie! Zwariować można!

Michał Kamiński (51 l.) mieszka w dużym domu pod Warszawą razem ze swoją żoną i jedną córką. Druga córka wicemarszałka Senatu wyprowadziła się do Gdańska, gdzie studiuje medycynę. Spory metraż posiadłości oznacza... sporo sprzątania. Michał Kamiński akurat nie jest typem mężczyzny, który rwie się do prac domowych. - W domu tylko odkurzam i sprzątam po psie - zdradza wicemarszałek Senatu w programie "Politycy od kuchni". Szokujące jednak jest to, że Michał Kamiński odkurza w domu nawet kilka razy dziennie!

Michał Kamiński w domu mieszka, pracuje i ćwiczy

Michał Kamiński ponownie zaprosił nas do swojego okazałego domu i poczęstował azerską herbatą, której jest wielkim miłośnikiem. - Uważam, że jest jedną z najlepszych na świecie. Pierwszy raz przywiozłem ją z Azerbejdżanu, ale na szczęście w Polsce też można ją kupić - mówi wicemarszałek Senatu, który podał nam herbatę w specjalnych azerskich filiżankach. Polityk w domu nie tylko mieszka i czasem pracuje, lecz także ćwiczy. W piwnicy znajduje się specjalne pomieszczenie, gdzie stoją rowerek i orbitrek. - Codziennie jeżdżę około godziny, czasem więcej. Do tego chodzę na basen - chwali się Michał Kamiński, który dzięki diecie i aktywności fizycznej już wiele lat temu schudł kilkadziesiąt kilogramów. - Ważyłem niemal 150 kg, teraz moja waga oscyluje w granicach 70-80 - precyzuje senator, który ujawnia też, że cofnęła się u niego cukrzyca, co - jak podkreśla - zdarza się tylko w 4 proc. przypadków!

Michał Kamiński odkurza po psie. Czasem musi użyć szmaty

Michał Kamiński znajduje też czas na odkurzanie domu. Czasem robi to kilka razy dziennie! Wszystko przez jego ukochanego Afraczka. - Mój obowiązek domowy polega na tym, że jak to coś najsłodszego na świecie wraca ze spaceru, chwytam za odkurzacz i sprzątam. Czasem zdarza się, że muszę użyć też szmaty - zdradza polityk w rozmowie z Piotrem Lekszyckim i Kamilem Szewczykiem. Zwariować można z taką robotą! Innych prac domowych Michał Kamiński  raczej się nie tyka - choć jak zdradza - miał chęci do pomocy żonie. Problem w tym, że gdy brał się za robotę, wszystko wychodziło nie tak jak trzeba. Zobacz w naszej galerii, jak mieszka Michał Kamiński. Poniżej nagranie prezentujemy całe nagranie programu "Politycy od kuchni" z Michałem Kamińskim.

Tu z kolei zobaczysz, jak przez lata zmieniał się Michał Kamiński. Polityk schudł niemal 80 kg!

Politycy od Kuchni - Michał Kamiński
Nasi Partnerzy polecają