MAMY ZDJĘCIA

Tak mieszka Magdalena Ogórek! Gwiazda pokazała luksusowe wnętrza domu. Jest biało, ale my patrzymy tylko na jedno

2024-01-11 19:43

Magdalena Ogórek chociaż chroni życie prywatne, to czasem uchyla rąbka tajemnicy i dzieli się z fanami tym, jak żyje. Ostatnio pokazała wnętrze swojego domu po remoncie. Trzeba przyznać, że wszystko jest tam do siebie dobrane i robi wrażenie. Naszą uwagę zwróciła ściana ozdobiona kafelkami.

Magdalena Ogórek ma powody do radości. Ma za sobą remont w mieszkaniu i w końcu mogła się pochwalić efektem metamorfozy wnętrza. Ogórek, którą Polacy znają jako byłą prowadzącą programy na antenie TVP Info, a wcześniej jako aktorkę epizodyczną, ma wielu fanów. To z nimi lubi mieć kontakt poprzez media społecznościowe. To z nimi lubi wchodzić w dyskusje, i pytać o radę. Ostatnio chciała się poradzić w kwestii stroju na galę i tego, jakie buty dobrać do sukienki. Przy okazji pochwaliła się nowym wnętrzem mieszkania. 

Jak mieszka Magdalena Ogórek? Biało i elegancko

Magdalena Ogórek przeprowadziła remont i można powiedzieć, że wybrała jeden przewodni kolor, czyli biel. Wcześniej mieszkała w ładnie urządzonym mieszkaniu, ale wiadomo, że czasem trzeba postawić na zmiany. Można powiedzieć, że poprzednio było u niej bardziej tradycyjnie i w stylu retro, a teraz postawiła na elegancką nowoczesności. Zmieniła meble w kuchni i zamontowała wyspę, zmieniła szafki na takie, które mają przeszkolone drzwiczki. Fanom pochwaliła się też nowym wnętrzem łazienki,  w której króluje olbrzymia wanna. Jednak to, co zwróciło naszą uwagę to kafle przymocowane do ściany w salonie. Od pewnego czasu gromadziła stylowe kafelki przedstawiające scenki rodzajowe.

W GALERII NIŻEJ ZOBACZYCIE JAK TERAZ WYGLĄDA MIESZKANIE MAGALENY OGÓREK

Politycy od Kuchni - Janusz Korwin Mikke
Nasi Partnerzy polecają