Tak zmieniła się Małgorzata Tusk

i

Autor: Piotr Kucia / Forum & Lukasz Dejnarowicz / Forum Tak zmieniła się Małgorzata Tusk

Premierowa nie do poznania

Tak wyglądała Małgorzata Tusk, zanim Donald Tusk zaczął robić wielką karierę! Lubiła eksperymentować

2023-03-03 16:00

Małgorzata Tusk i Donald Tusk są małżeństwem od 45 lat. Były premier i jego żona są doskonałym przykładem na to, że gdy dwoje ludzi się kocha, zwalczy każdy kryzys. W ich związku nie zawsze było sielankowo, nie zawsze też Donald Tusk był jednym z najważniejszych polityków w Polsce i w Europie. Zobacz w naszej galerii, jak wyglądała Małgorzata Tusk, zanim jej mąż zaczął robić wielką karierę polityczną. Widać, że małżonka lidera Platformy Obywatelskiej lubiła eksperymentować, szczególnie z fryzurą.

Kryzys w małżeństwie Donalda Tuska. Małgorzata się zakochała w innym

Małgorzata Tusk wzięła z mężem dwa śluby! Pierwszy raz wyszła za Donalda Tuska w 1978 roku. Młodzi mieli wówczas 21 lat. - To był deszczowy dzień 1978 roku. Ślub odbył się w Gdańsku, a wesele w Gdyni, żeby nikt nie czuł się gorszy - wspominał były szef rządu. Później małżeństwo przechodziło kryzys. Małgorzata Tusk zakochała się w innym mężczyźnie i rozwód wisiał w powietrzu. -  Chciałam odejść, gdy nasz synek miał półtora roku. Wydawało mi się, że mało znaczę w twoim życiu i że nie sprawdzasz się jako mąż - zdradziła żona szefa PO w książce "Między nami". W końcu jednak związek udało się poskładać. Ponoć Donald Tusk przekonał żonę do siebie... sankami, które w trudnych czasach Polski Ludowej zdobył dla syna Michała. 

Donald Tusk - dzieci, wnuki, drugi ślub

Wszystko zaczęło się dobrze układać, a na świat przyszło kolejne dziecko Tusków - Kasia, która dziś jest bardzo popularną blogerką modową. Dzieci Kasi Tusk i jej brata Michała są oczkiem w głowie dziadków, którzy każdą wolną chwilę chcą spędzać z ukochanymi wnukami. Niedawno Donald Tusk pochwalił się w sieci zdjęciem z najstarszym synem Michała. Chłopak ma już 14 lat. Zanim na świecie pojawiły się wnuki, Małgorzata Tusk ponownie wyszła za przyszłego premiera. Tym razem przed Bogiem. Podobno na ślub kościelny namawiały Donalda Tuska koleżanki z partii: Zyta Gilowska i Hanna Gronkiewicz-Waltz. W naszej galerii prezentujemy, jak zmieniała się Małgorzata Tusk. Zobacz, jak wyglądała w czasach, gdy jej maż nie był jeszcze szefem rządu. Widać, że lubiła eksperymentować z włosami. 

Sonda
Czy Małgorzata Tusk byłaby dobrą pierwszą damą?
Politycy od kuchni - Bronisław Komorowski 2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany