Ładny?

Taki bukiet Szymon Hołownia kupił dla żony. Robi wrażenie!

2023-03-08 18:42

Lider Polski 2050 Szymon Hołownia nie kryje się z wielką miłością do żony Urszuli i swoich dwóch małych córeczek: Eli i Mani. Nic dziwnego, że w Dzień Kobiet postanowił zrobić im przepiękny prezent! Jego małżonka dostała zjawiskowy bukiet, a małe kobietki urocze bukieciki.

Szymon Hołownia ma w domu aż trzy kobiety, które kocha całym sercem. Nic dziwnego, że postanowił wszystkie hojnie obdarować kwiatami z okazji ich święta – Dnia Kobiet. Wstąpił do kwiaciarni, w której nabył ogromny bukiet dla swojej żony Urszuli. Zdjęcia z zakupów kwiatów pokazał na Instagramie. W oczy rzucają się czerwone róże, a także drobne fioletowe i zielone kwiatuszki. Łodygi ledwo mieściły mu się w dłoni! Taki wielki bukiet z pewnością zrobi wrażenie na ukochanej polityka.

CZYTAJ TEŻ: Tak z żoną i córeczką świętuje poseł Arkadiusz Myrcha! Specjalny trik prezentowy

Szymon Hołownia nie zapomniał także o swoich córeczkach. Dla nich kupił odłownio mniejsze bukieciki z żółtych tulipanów. - Te kwiaty dla trzech kobiet, które każdego dnia czynią moje życie lepszym: Uli, Mani i Eli – napisał na Instagramie. Polityk złożył też życzenia wszystkim Polkom. - Wszystkim paniom życzę dziś Polski, w której będziecie mogły się w końcu czuć bezpiecznie. W której państwo wreszcie dostrzeże Wasze potrzeby i możliwości, w której nigdy więcej nie będziecie czuły się jak obywatelki drugiej kategorii. W której żaden starszy pan nie będzie decydował jak macie żyć, co macie myśleć i w co wierzyć. Zmiana jest coraz bliżej! – życzył. Na zdjęciu widać, jaką wielką radość sprawiło mu kupienie wyjątkowych prezentów dla jego kobiet!

Sonda
Kupujesz kwiaty na dzień kobiet?
Express Biedrzyckiej - Marcin Kierwiński krótko: Wygramy z Hołownią czy bez niego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany