Internauci zachwyceni

Takie nogi miała Jolanta Kwaśniewska 30 lat temu! "Laska", "Ale sztos"

2023-03-15 15:53

Jolanta Kwaśniewska zawsze kojarzyła się z wielką klasą. Gdziekolwiek by się nie pojawiła, zawsze zadawała szyku. Tylko nieliczni mogli jednak zobaczyć pierwszą damę w mniej oficjalnym, odważniejszym wydaniu. Teraz każdy może sprawdzić, jakie nogi Jolanta Kwaśniewska miała 30 lat temu. Zdjęcie, które krąży po sieci, jest prawdziwym rarytasem! Nic dziwnego, że młody Aleksander Kwaśniewski stracił głowę dla pięknej Jolanty.

Jolanta Kwaśniewska musiała dzielić się mężem

Jolanta Kwaśniewska wzięła ślub z przyszłym prezydentem RP w 1979 roku. Dwa lata później urodziła się ich jedyna córka - Aleksandra Kwaśniewska. Uczucie pomiędzy Olkiem i Jolą wybuchło na uczelni. - Poznaliśmy się, kiedy mąż był już na ostatnim roku studiów. Ja byłam wtedy na trzecim roku prawa i administracji. Spotkaliśmy się na zebraniu Rady Uczelnianej. Olek spotkał się z moim kolegami i powiedział do nich, że się ze mną ożeni - wspominała Jolanta Kwaśniewska w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programu "Demakijaż". Po ślubie i narodzinach córki żona Aleksandra Kwaśniewskiego musiała... dzielić się mężem. - Pamiętam, że gdy mąż wszedł w politykę, zaczęłam nagle odpowiadać znajomym: Nie, nie przyjdziemy, Olka nie będzie. Uważałam, że muszę dzielić się nim w imię – jak bardzo górnolotnie by to zabrzmiało – dobra kraju - opowiadała Jolanta Kwaśniewska w "Newsweeku".

Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z 1992 roku. Co za nogi!

Przyszła pierwsza dama zawsze była bardzo atrakcyjną kobietą i podobała się mężczyznom. Razem z Aleksandrem stanowili piękną parę, a ich córka - Aleksandra Kwaśniewska - urodę odziedziczyła po mamie, choć podobieństwo do taty także jest widoczne. Polacy pamiętają Jolantę Kwaśniewską głównie z czasów, gdy była pierwszą damą (w latach 1995-2005). Małżonka prezydenta zawsze zadawała szyku - była prawdziwą ikoną stylu, na której wzorowało się wiele kobiet. Mało kto miał okazję zobaczyć ją w stroju mniej oficjalnym. Teraz jest okazja!  W odmętach sieci krąży fotka Jolanty Kwaśniewskiej, na której widać jej całe niebywale zgrabne nogi. Zdjęcie pochodzi z magazynu "Sukces" z roku 1992. Internauci są zachwyceni małżonką Aleksandra Kwaśniewskiego. "Laska", "Ale sztos" - komentują. W naszej galerii zobaczysz więcej zdjęć Jolanty Kwaśniewskiej z czasów młodości. 

Quiz. Który prezydent to powiedział? Pierwsze pytanie to łatwizna! Poradzisz sobie z resztą?

Pytanie 1 z 12
Który prezydent to powiedział?: "Ja panu mogę nogę podać"
Express Biedrzyckiej - Aleksander KWAŚNIEWSKI