Zbigniew Ziobro

i

Autor: ART SERVICE Zbigniew Ziobro

WOW

Nieznane oblicze Zbigniewa Ziobry. Tego nikt się nie spodziewał! Zdjęcie w sieci

2023-11-20 23:08

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro kojarzony jest przede wszystkim ze zmianami w polskim sądownictwie, o jakich ten często się wypowiada. Ostatnio zaś zasłynął swoim emocjonalnym wystąpieniem w Sejmie. Teraz pokazał się od zupełnie innej strony! Mało kto by się spodziewał.

Zbigniew Ziobro najczęściej pokazuje się w eleganckim garniturze. Polacy mogli go także zobaczyć na strzelnicy, gdzie trenował swoje umiejętności w trafianiu do celu. Mało kto mógłby się jednak spodziewać, że minister sprawiedliwości jest zapalonym grzybiarzem! Z powodu obfitych opadów śniegu w wielu rejonach kraju postanowił podzielić się nietypowym zdjęciem.

- Patrząc na dzisiejszy śnieg, to chyba ostatnie w tym roku - sprzed kilku dni – grzybobranie – napisał na Twitterze.

Dodał także zdjęcie, na którym widać polityka w bluzie, jeansach i sportowych butach. W ręce trzyma imponujących rozmiarów kanię, a drugą ręką głaszczą pisaka, który leży na trawie obok. Trzeba przyznać, ze w takiej odsłonie jeszcze nie widzieliśmy Zbigniewa Ziobry!

Post cieszy się dużym zainteresowaniem, a pod nim pojawiło się wiele komentarzy. - Zapraszamy na grzyby do Rzeszowa! Oto borowik zebrany w granicach miasta. Przecież jest pan naszym krajanem, więc chyba pan o nas nie zapomni. Do przyszłego sezonu! – napisał profil Nowy Wspaniały Rzeszów.

Wiele innych osób także pochwaliło się pod postem ministra swoimi zbiorami w tym roku. Patrząc za okna w wielu miejscach w Polsce faktycznie można założyć, że sezon na grzyby dobiegł końca.

W galerii poniżej zobaczycie, jak mieszka prezes PiS Jarosław Kaczyński:

Quiz Sprawdź swoją wiedzę na temat PiS!

Pytanie 1 z 14
Kto założył partię Prawo i Sprawiedliwość?
Debiut nowego marszałka. Co dalej z Szymonem Hołownią? | DUDEK O POLITYCE
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany