Ślub córki premiera Morawieckiego

i

Autor: Archiwum Ślub córki premiera Morawieckiego

Mamy zdjęcia

Córka Morawieckiego pojechała do ślubu autem wartym 6,5 tys. złotych. Tajemnicza rodzinna tradycja

2023-06-19 10:09

Mateusz Morawiecki został teściem! Właśnie w sobotę jego starsza córka Aleksandra ślubowała miłość, wierność oraz uczciwość małżeńską aż po grób swojemu ukochanemu Dariuszowi. Ślub premierówny odbył się w Warszawie, a młodzi do kościoła jechali wyjątkowym autem. Nie była to jednak żadna limuzyna, ale samochód rodziny Morawieckich.

Takim autem córka premiera jechała do ślubu! To czerwony Peugeot 206

Ślub to jeden z najpiękniejszych wydarzeń w życiu człowieka. W sobotę sakramentalne "tak" powiedzieli sobie córka premiera Mateusza Morawieckiego i jej ukochany, przystojny Darek. Para znała się od dawna, a ich miłość zrodziła się z przyjaźni. Zresztą, historia miłości Oli i Dariusza jest wyjątkowa - możecie ją poznać TUTAJ. Ślub córki premiera był szczególnym dniem w życiu rodziny Morawieckich, wszystko zostało zaplanowane oraz przemyślane w najdrobniejszych szczegółach i dopięte na ostatni guzik. Kościół, który państwo młodzi wybrali na ślub to sanktuarium św. Andrzeja Boboli na warszawskim Mokotowie.

Na ceremonię młodzi przyjechali czerwonym autem. Nie był to jednak typowy ślubny samochód z wypożyczalni, ale Peugeotem 206, który jest w rodzinie Morawieckich od 18 lat! Takie auto warte jest około 6500 złotych. Prawda, że to niespotykany pomysł? Podczas, gdy inni wybierają limuzyny, zabytkowe auta czy dorożki, córka premiera i jego zięć postawili na coś zupełnie innego. Samochód jednak miał wyjątkowa oprawę, został ozdobiony tak, jak na ślubne auto przystało, czyli w białe kwiaty, kokardki i napis "Młoda Para". Zdjęcia ze ślubu zobaczycie w galerii niżej. Jest tam też auto, którym narzeczeni jechali do ślubu. 

Politycy od Kuchni - Mateusz Morawiecki
Listen on Spreaker.