Nie do wiary

To ona przez 36 lat dzieliła pokój z Krystyną Pawłowicz! Coś nieprawdopodobnego!

2023-05-28 5:27

Krystyna Pawłowicz zanim trafiła do polityki, a potem do Trybunału Konstytucyjnego, pracowała jako wykładowca akademicki. Przez wiele lat dzieliła pokój z pewną bardzo znaną w świecie polityki kobietą. Dziś wydaje się to nieprawdopodobne, ale panie przez lata były w bardzo dobrej komitywie. Niektórzy mówią nawet, że się przyjaźniły. Z kim Krystyna Pawłowicz siedziała w jednym pokoju przez 36 lat? Gdy się dowiesz, spadniesz z krzesła! Zobacz też w naszej galerii, jak zmieniała się Krystyna Pawłowicz.

Z kim Krystyna Pawłowicz miała tak świetne relacje? Dziś brzmi to jak żart

Krystyna Pawłowicz ma za sobą bardzo bogatą karierę akademicką. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego i wieloletnia posłanka PiS była m.in. profesorem nadzwyczajnym na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Choć dziś brzmi to jak kiepski żart, to przez lata zawodowa droga Krystyny Pawłowicz związana była m.in. z... Hanną Gronkiewicz-Waltz. Dziś obie panie różni niemal wszystko i raczej unikają tematu  dawnej znajomości, ale kiedyś miały ze sobą naprawdę świetne relacje. Była prezydent Warszawy i sędzia TK mocno poróżniły się w 2011 roku. - Ówczesna kierownik zakładu Hania Gronkiewicz-Waltz pozbawiła mnie zajęć dydaktycznych, zostawiając mi tylko jedną grupę seminaryjną. Nie byłyśmy koleżankami, jak niektórzy sugerują, po prostu byłyśmy w jednym zakładzie. Miałam do niej pewien żal, gdyż w istocie to dzięki mnie została kandydatem na prezesa Narodowego Banku Polskiego - mówiła Krystyna Pawłowicz w  rozmowie z portalem Salon24.pl.

Hanna Gronkiewicz Waltz: "Krystyna Pawłowicz zawsze może do mnie zadzwonić"

W 2019 roku Hanna Gronkiewicz-Waltz w rozmowie z Piotrem Kraśką w TOK FM zastała spytana o to, czy jej dawna znajoma mogłaby zadzwonić do niej po poradę. - Krystyna Pawłowicz zawsze może do mnie zadzwonić, w końcu przez 36 lat siedziałyśmy w jednym pokoju - odparła. Wcześniej oceniła, że była posłanka PiS ma braki w... "wykształceniu religijnym". Nad swoją dawną koleżanką z uczelni jednak Hanna Gronkiewicz-Waltz za bardzo rozwodzić się nie chciała. - Po prostu mi jej szkoda - skwitowała wymownie była prezydent Warszawy. Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmieniała się Krystyna Pawłowicz

Idealny prezent dla mężczyzny? Zobacz co przygotowała Krystyna Pawłowicz. Komentarz Adama Federa. [WIDEO].
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany