Lis, Szumowski

i

Autor: AKPA, Marek Kudelski/Super Express Lis, Szumowski

Kto by się spodziewał?

Tomasz Lis po operacji spotkał się z Łukaszem Szumowskim! "Doszło między nami do poważnego sporu"

2022-12-07 14:15

Tomasz Lis przeszedł w poniedziałek, 5 grudnia operację związaną z jego sercem. Przy okazji kolejnego udaru lekarze wykryli w jego sercu dziurę, która wymagała szybkiego zoperowania. Dziennikarz i były redaktor naczelny "Newsweeka" trafił na stół operacyjny i jak poinformował, wszystko skończyło się dobrze. Co więcej, teraz Lis spotkał się z Łukaszem Szumowskim, byłym ministrem zdrowia w rządzie Mateusza Morawieckiego. I od razu doszło między nimi do sporu! O co poszło?

Tomasz Lis jest po operacji serca. Spotkał się z Łukaszem Szumowskim

Dziękuję wszystkim za dobre słowa i życzenia. Już po wszystkim. Jest dobrze! - taką informację przekazał w mediach społecznościowych w miniony poniedziałek, 5 grudnia Tomasz Lis. Dziennikarz przeszedł tego dnia poważną operację związaną z jego sercem. A już w środę, 7 grudnia pochwalił się spotkaniem z byłym ministrem zdrowia w rządzie PiS! Tomasz Lis po operacji spotkał się z Łukaszem Szumowskim, pod którego okiem leczył się w jednym z warszawskich szpitali. Wprost dziękował Szumowskiemu i innym lekarzom za dobrą diagnozę i opiekę. Były redaktor naczelny "Newsweeka" jest w dobrej formie, bo tryska humorem. Na Twittera wrzucił wpis, w którym żartobliwy sposób pisze o sporze z Szumowskim, zdradzając przy okazji gusta muzyczne swoje i byłego ministra zdrowia w rządzie Mateusza Morawieckiego. - Nikt nie powinien być zdziwiony, że już przy pierwszej okazji doszło między nami do poważnego sporu. Poszło o to, który z pianistów był najlepszym wykonawcą wariacji goldbergowskich Bacha.

Tomasz Lis przeszedł cztery udary. Miał "dziurę" w sercu

Przypomnijmy, że w połowie października Tomasz Lis przeszedł czwarty udar. Stało się to tuż po tym, jak wystartował w maratonie w Chicago w USA. Od razu trafił na oddział neurologiczny, a lekarze wykryli poważną wadę w jego sercu, którą Lis określa krótko jako dziurę. Dziennikarz został przetransportowany do szpitala w Aninie, gdzie został gruntowanie przebadany kardiologicznie. Okazało się, że konieczna będzie operacja. Odbyła się ona 5 grudnia. Teraz Tomasza Lisa czeka rekonwalescencja. Życzymy dużo zdrowia!

Poniżej zobaczycie, jak udary zmieniły Tomasza Lisa:

Sonda
Czy Tomasz Lis powinien wejść do wielkiej polityki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany