Tomasz Lis

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Tomasz Lis

Partnerka dziennikarza

Tomasz Lis pokazał Monikę. Wcześniej dawał jej buziaki w restauracji

2022-12-25 17:16

Media jakiś czas temu rozpisywały się o nowej partnerce Tomasza Lisa. Widać, że dziennikarz, który niedawno przeszedł kolejny udar, dzięki pięknej Monice szybko wrócił do sił. Kilka dni temu pojawił się na pogrzebie Mariusza Waltera w doskonałej formie. Teraz opublikował zdjęcia z partnerką przy maleńkiej choince. - Lis i Monia Lisa życzą Wesołych Świąt - napisał dziennikarz na Instagramie.

W lipcu "Super Express" opublikował zdjęcia paparazzi Tomasza Lisa z jego nową partnerką. Udało się ustalić, że jest nią Monika, absolwentka warszawskiego AWF, medalistka mistrzostw Polski w kick-boxingu. Z dziennikarzem pokazała się już podczas maratonu w Chicago, w którym Tomasz Lis bieg, a kilka dni później przeszedł udar i trafił do szpitala. Partnerka dziennikarza zajmuje się kaligrafią zdrowia, czyli ćwiczeniami łączącymi tai-chi, jogę i chińską kaligrafię. Ma także dorosłą córkę Dagmarę. Jej dobrą znajomą jest Nicole Sochacki , czyli słynna Mama Ginekolog.

Tomasz Lis daje buziaka tajemniczej kobiecie. Wiemy, kim jest i co ich łączy

Monika Urbańczyk ma bardzo aktywne konto na Instagramie, gdzie reklamuje się jako trenerka osobista. - Łączę współczesne formy aktywności fizycznej z dalekowschodnią filozofią ruchu. Praktyk i trener Calligraphy Health System - czytamy.

Przypomnijmy, że Tomasz Lis był w małżeństwie z prezenterką Kingą Rusin, z którym ma córki Polę i Igę oraz był mężem dziennikarki Hanny Lis. Była prezenterka "Panoramy" o tym, że para się rozwiodła poinformowała w lipcu tego roku.

Sonda
Która żona bardziej pasowała do Tomasza Lisa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany