Nie było lekko

Tu Julia Przyłębska zabrała męża i wnuki. Unikalne rodzinne zdjęcia

2022-12-30 18:01

Tak o kondycję dba Prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska. Na sam koniec roku wybrała się z mężem Andrzejem Przyłębskim na warszawski kort tenisowy. Małżeństwo zabrało ze sobą ukochane wnuki. Jak wypadli w pojedynku na rakiety? Sprawdź w galerii i naszym wideo.

Julia Przyłębska na korcie

Pewnie wielu z nas w ramach postanowień noworocznych obieca sobie więcej ruchu w 2023. Ale są i tacy, którzy nie muszą czekać na nowy rok. Prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska postanowiła koniec roku spędzić na tenisowym korcie. Miała do gry świetnych partnerów. Towarzyszyli jej bowiem mąż Andrzej Przyłębski oraz dwóch ukochanych wnuków. Co ciekawe, Julia Przyłębska na korcie pojawiła się w białym swetrze, który nie przypominał bluzy sportowej. Najwidoczniej jednak prezes Trybunału Konstytucyjnego w takim stroju podczas gry czuje się najlepiej. Jak państwo Przyłębscy wypali w tenisowym starciu z młodszym pokoleniem? Można to zobaczyć w galerii oraz na filmie.

Julia Przyłębska - mąż, dzieci, wnuki

Prezes Trybunału Konstytucyjnego jest małżonką Andrzeja Przyłębskiego. Mężczyzna jest filozofem, profesorem nauk humanistycznych i dyplomatą - przez ostatnich sześć lat był ambasadorem RP w Niemczech. Małżonkowie mają dwóch synów: Marcina (42 l.) i Alana (37 l.).  Ten drugi także liznął trochę politycznego świata. W 2006 roku kandydował nawet do Rady Miasta Poznania z list Ryszarda Grobelnego. Julia i Andrzej Przyłębscy mają pięcioro wnucząt, którymi uwielbiają się zajmować. 

Julia Przyłębska jak Iga Świątek! Szalała na korcie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki