Donald Tusk

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Donald Tusk

Pójdą do więzienia?

Tusk chce programu "Cela Plus" dla polityków PiS-u. Ziemkiewicz odpowiada: Kolejny odcinek serialu "mokre sny impotenta"

2023-02-24 19:19

Czyżby szykowało się więzienie dla prominentnych ministrów, posłów i polityków Zjednoczonej Prawicy? Donald Tusk zapowiedział, że po wygranych wyborach przez opozycję, rozliczą rząd Prawa i Sprawiedliwości z afer związanych z nepotyzmem, gdzie przeznaczano publiczne publiczne swoim ludziom. - Ośmiornica! Wszędzie jest szwagier, znajomy siostry, mąż, narzeczona. Wszystko co ich łączy to PiS, nadzwyczajna pazerność na pieniądze, gigantyczne awanse, nieuzasadnione dotacje - wyliczał przewodniczący PO.

Donald Tusk zapowiedział w "Faktach po Faktach" powstanie programu "Cela Plus", który będzie przygotowany "dla tych wszystkich, którzy w sposób tak bezprzykładny i tak świetnie zorganizowany, jeśli chodzi o pieniądze, zbudowali system dojenia państwa". - Pan minister Czarnek mówi, że "Willa Plus" to świetnie przygotowany program, a ja chce wam powiedzieć, że "Cela Plus" będzie programem jeszcze lepiej przygotowanym - zapowiedział Tusk.

- Kolejny odcinek serialu "mokre sny impotenta" - napisał na Twitterze Rafał A. Ziemkiewicz, znany prawicowy publicysta i pisarz, umieszczając fragment wywiadu Donalda Tuska w TVN24.

Rafał Ziemkiewicz o uniewinnieniu Babci Kasi: francuski gliniarz dałby z piąchy, a amerykański zastrzelił

Morawiecki zwrócił się z apelem do Tuska! Wytknął mu błędy sprzed lat
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany