Okładka książki Żywi ludzie

i

Autor: ABR Okładka książki "Żywi ludzie"

Kontynuacja "Pandemii"

Ukazała się książka "Żywi Ludzie" – thriller o życiu podczas zarazy

2023-07-17 6:20

Zysk i s-ka Wydawnictwo wydało 11 lipca 2023 r. książkę „Żywi ludzie”, której autorką jest rosyjska pisarka i dziennikarka Jana Wagner. Jest to kontynuacja „Pandemii”, głośnego thrillera o przetrwaniu w czasach zarazy, na podstawie którego nakręcono serial „Ku jezioru”.

„Żywi ludzie” to pełen akcji thriller psychologiczny o tym, jak pozostać człowiekiem w nieludzkich warunkach. Jedenaście osób – ośmioro dorosłych i troje dzieci – ukryło się przed pandemią nieznanej zabójczej choroby na małej wyspie pośrodku karelskiej tajgi. - Ale czy to oznacza, że najgorsze już jest za nimi? Zdołali przeżyć, ale co dalej? Są odcięci od świata. Będą musieli spędzić razem surową zimę, znaleźć pożywienie, stawić czoło nowym zagrożeniom, a przede wszystkim nauczyć się akceptować siebie nawzajem. Wybór, przed którym stoją, jest prosty: zmień się albo zgiń – tak nową publikację zapowiada wydawnictwo Znak.

Jest to kontynuacja „Pandemii”, głośnego thrillera o przetrwaniu w czasach zarazy, na podstawie którego nakręcono serial „Ku jezioru”.