Wielka szkoda

Uwielbiana prezenterka odchodzi z TVP! Wielki cios dla fanów

2023-08-31 22:25

TVP może się pochwalić wieloma dziennikarzami, którzy zdobyli serca widzów i stali się wizytówką stacji. Dla fanów jednej z najpiękniejszych twarzy Telewizji Publicznej pojawiły się złe wiadomości. Ich ulubienic, czyli Karolina Pajączkowska ogłosiła, że kończy z nią współpracę.

TVP ma w swojej ofercie wiele programów dla widzów, w tym przede wszystkim treści informacyjne. Prawdziwą gwiazdą w tej dziedzinie jest Karolina Pajączkowska, która zachwyca urodą, ale także swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Prezentowała Polakom najważniejsze światowe wydarzenia, tak jak na przykład rozdanie Oscarów. Była także na ogarniętej wojnie Ukrainie, gdzie rozmawiała z cywilami. Jej materiały zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.

Ostatnio fan8i Karoliny Pajączkowskiej zaniepokoili się jej przedłużającą się nieobecnością na antenie TVP Info. Co więcej, do tej pory aktywna w sieci dziennikarka milczała w mediach społecznościowych. Dopiero teraz postanowiła zabrać głos i wyjaśnić, że kończy współpracę z TVP.

- Chciałabym wszystkim Widzom bardzo podziękować za wspólnie spędzone 4 lata – napisała, a na zdjęciu możemy przeczytać dodatkowe informacje. – Szanowni Państwo, w odpowiedzi na liczne zapytania. Mój kontrakt z Telewizją Polską wygasa na początku listopada. Nie planuję go przedłużać – czytamy.

Karolina Pajączkowska dodała także tajemniczy hashtag „idzie nowe”, lecz nie dodała nic więcej. Czyżby szykowała się do pracy w nowej redakcji? Czas pokaże, z pewnością poinformuje swoich fanów o nowej pracy, jeśli się na taką zdecyduje.

Wieczorny Express - Bartłomiej Radziejewski

QUIZ. Czy ta wypowiedź polityka jest prawdziwa? Pytania dla śledzących "Wiadomości" i "Fakty"

Pytanie 1 z 12
Czy to prawdziwa wypowiedź Donalda Tuska: "Gdy widzę te pląsy u Rydzyka, to jestem dumny z Polski"
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany