Będzie się działo!

W Sylwestra Paweł Kowal zostanie barmanem! Zdradził nam hitowy przepis na drinka

W sylwestrową noc każdy daje się porwać zabawie! Nie inaczej jest z politykami. Poseł KO Paweł Kowal (47 l.) nie tylko będzie się bawił, ale także zadba o innych. - Nie mogę się już doczekać - mówi nam.

Ostatnia noc w roku zasługuje na szczególne uczczenie. Część osób zapewne będzie się bawić w domowym zaciszu, Paweł Kowal ma jednak inne plany. - Sylwestra spędzę w Hiszpanii ze znajomymi – zdradził nam. Można mu pozazdrościć! Jednak poseł KO nie będzie tylko świętował. Na imprezie przypadła mu odpowiedzialna rola: będzie barmanem. Nie pozwoli, by jego koledzy mieli puste szklanki! - Będę serwował im drinki – powiedział. Trzeba przyznać, że Paweł Kowal zna się na tworzeniu kolorowych koktajli. Już praktykuje w domu! „SE” ujawnił swój przepis na wiśniową delicję. To będzie hit każdej imprezy, nie tylko sylwestrowej!

80 ml ginu

20 ml soku cytrynowego

10 ml soku z limonki

10 ml syropu cukrowego

60 ml wody gazowanej

1 łyżeczka miodu

10 mrożonych wiśni

1 goździk

1 śliwka wędzona

lód

świeży imbir

Do shakera włóż wiśnie, lekko je rozgnieć, dodaj następnie kilka kostek lodu gin, soki, syrop, miód i rozdrobniony goździk. Energicznie wstrząśnij, a następnie przelej zawartość do kieliszka koktajlowego. Dodaj przekrojoną śliwkę i udekoruj świeżym imbirem. W wersji bezalkoholowej wystarczy pominąć wódkę i gin oraz wymieszać wszystko według przepisu. Smak będzie równie dobry!

Sonda
Wypróbujesz wiśniowy drink Pawła Kowala?
Paweł Kowal w restauracji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany